Hyosung GV 650 Aquila (2009)

Vlastník Vingi
Vloženo 30.4.2021
Aktualizováno 7.8.2022

Motorka s lehnou ovladatelností a bez zbytečné elektroniky. Člověk na ni ještě jede podle citu (Neukazuje otáčky ani zařazenou rychlost). Díky její nízké hmotnosti je pěkně svižná.

První dojmy - První věc, která mě na ni oslovila byla její lehká ovladatelnost a příjemný posed. Na motorce se mi líbí design a barevné provedení, pohodlné posezení a ovladatelnost. Hlavní negativa vidím v nízkých stupačkách, které často brousím. Digitální budík, kde využijete tak rychlost, stav paliva a ujeté kilometry. Problémy s doplňky (sehnat homologovaný led světlomet byl porod).

Doplňky na motorce -
Led světlo, držák na mobil SP connect, usb charger a batoh na sedlo spolujezdce.

Stroj mě okouzlil barevným provedením a designem. Po zkušební jízdě jsem byl rozhodnut si ji koupit.
Motorka je při jízdě dobře ovladatelná, motor jde do vysokých otáček a dvojité kotouče na předním kole fungují perfektně. Sedadlo spolujezdce je tu spíše na okrasu a po 100km bude batůžek rád, že z motorky sleze. Úložný prostor to nemá žádný, nejdříve jsem to řešil přední rolkou, ale pak jsem raději koupil batůžek na sedlo spolujezdce, kam se mi vejde povinná výbava + nepromok. Spotřebu mám kolem 5litrů, když nejedu na plný knedlík po dálnici, to mám pocit, že mám děravou nádrž.
Nejlépe se cítí na silnici, ve městě má celkem široká řidítka, tak u ní nečekejte proplétání mezi auty.

Dave070
Dave070 napsal 10.06.21 v 09:17 9b.

Zdravím, kde jsi nakonec sehnal ten přední LED světlomet? Můžeš mi poslat link?
Mám Aquilu r.v. 2007.
Díky.

Milan1963
Milan1963 napsal 30.04.21 v 22:23 10b.

Hezký stroj, at' ti dělá radost.