Hyosung GV 650 Aquila (2011)

Vlastník mpinki
Vloženo 14.3.2020
Aktualizováno 1.2.2021

Když mi moje milovaná manželka řekla tu kouzelnou větu ´´tak si ji teda kup,, Tak jsem začal hledat a prostě jsem se zamiloval do téhle motorky. Celou zimu jsem hledal na netu motorku. Nikdy jsem ji neviděl na živo, ale prostě jsem ji chtěl a nakonec jsem

Motorka koupena od z ciziny

První dojmy - První jízda po 33 letech byla opatrná, zjistil jsem, že v hlavě mám pořád zakódováno řazení z mustanga a párkrát jsem se uklapl. Měl jsem velký respekt, ale jízdu jsem si vychutnal. Bylo to prostě úžasné a těším se na další kilometry i se svou milovanou manželkou. (název baťůžek se jí nelíbí).

Motorku bych doporučil pro - Motka je vhodná pro mě, a pro toho kdo si chce užívat jízdu a život.

Černá-stříkačka- ty její proporce to bylo prostě něco co mi nedalo klidně spát.Celou zimu jsem hledal,pátral někdy jsem už byl blízko ale něco se vždy zvrtlo.A pak najednou se objevila na mobile.de a já neváhal a jednal.A už ji mám doma v garážii.Jsem z ní úpně na větvy.Budu ji opečovávat a užívat si jízdu protože jízda je cíl.Strašně se těším co spolu všichni zajižeme.Motorku si musím ošahat. Zatím jsem úplně mimo,protože je vše pro mě nové. Ta síla-zátah na to si to prostě musím zvyknout ale první dojmy jsou úžasné,baječné.

mpinki
mpinki napsal 20.01.21 v 19:34

Motorku jsem si za těch cca 5 000km užil parádně ale je čas se posunout dále.Děkuji za Vaše komentáře.Pinki

Fernando1
Fernando1 napsal 21.03.20 v 19:09 10b.

Máš to pěkné pane . Manželka bude též spokojená Hlavně opatrně. Když si zpomenu jak sem poprvý jel na velký motorce z přesedlání ze Simsona

jawatar
jawatar napsal 21.03.20 v 08:50 10b.

Z mustanga na 73koníků-panejo!!!
Moc hezká,ať slouží!

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 21.03.20 v 06:33 5b.

No já nevím,,,, Ale hlavní je že se líbí Tobě a Tvé milované manželce.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 17.03.20 v 11:03 10b.