BMW R 1100 S (1999)

Vlastník Šťovik
Vloženo 1.1.2012
Aktualizováno 6.4.2012

cestovně sportovni stroj s boxerem pod nadrži a s prďakama pod sedlem
a s kardanem misto řetazky

skušenosti nulove jen mala testovací jizda .při nastartovaní se klepala jak ratlík zimou po zahřatí šepot květin .Jede jako jako blazen jeto jenom prvni dojem nebylo totiž počasi na žadnou větší divočinu.V sezoně napíšu vic...
Ještě co mužu dodat tak mam k tomu orginal kufry a komplet puvodni orginalni vyfukovy system plus hlavni stojan a taky zadni central tlumič
Tak par pěknych dnu už mame zasebou,je posledni březnovy den a už sme zvladly spolu prvni tisic km,takže konečně můžu vice napsat jak jsem slibil.Celkem solidně tahne hned od dolniho spektra otaček ale jak se dostane nad 5,5tisic rve jak blazen,jelikoš jezdim dost pocitově tak řekněme jednou no dobře tak dvakrat mně klepl po tlamně omezovač
V zatačkach je to uplně něco jineho než jsem byl doposud zvykly oproti FJ,jsem překvapeny jak se krasně vodi a nevlni se pod prdeli.Už při vyjezdu ji mužu naložit samo ne naplno bo to bych se asi posr...Takže skvěle jízdni vlastnosti.
Spotřeba se mota kolem 5,5-6litru,
No ale co musim napsat tak ruky mně sni bolely jak sviňa,mam sněma určity problem,tak sem kutal a kutal až sem vykutal jednoduchou zaležitost jednoduše zvednout řidítka nad horni bryle opravdu jednoducha a učinna věc a vysledek se dostavil okamžitě bolesti jsou tytam a oto vic se mi rozšířil usměv na tvaři při každe projížďce

Jmachy
Jmachy napsal 28.08.13 v 09:40

Zdar, že jsi včera nedojel na ten okruh??? Byla to celkem paráda, byl jsem s kamošem a byli jsem hodinu jen sami dva na okruhu, Takže super.

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 31.03.13 v 19:16

joo pěkný stroj!!

majkys
majkys napsal 25.07.12 v 08:48

Láďo, kurňa, zírám :o] a blahopřeju. Ať z ní máš jen radost Hodně pohody na cestách a za 10. Majk

Tazitaz
Tazitaz napsal 19.05.12 v 21:21

Pěkně sypeš do boXéra! Jen tak dál

Pjercak
Pjercak napsal 06.04.12 v 22:42