Suzuki SV 1000 (2003)

Vlastník nazram
Vloženo 17.11.2007
Aktualizováno 20.5.2010

.Tak jsem si pořídil před nedávnem nového mazlíčka. Je to dovezené z Francie a trocha práce na ní bude. Někdo ji trochu ťukl zezadu a spadla. Pochromaný výfuk, zadní světlo, levé zrcátko a malinko přihlý chladič.

Cesty: Všechny možné v okolí,ale i dál. Podle času.Ale i jen takové vyjížďky. Již popsané u SV 650.No již sezónu 2009 jsem přestal jezdit na srazy z jistých důvodů,ale začal jsem spíš cestovat s partou kamarádů a nebo jen takové projížďky.

Další info: Už se na ní pracuje.

Dalo to trochu práce,ale už je trochu podle mého gusta. Ještě je na ní co dodělávat, ale jsem spokojen.Dostala nový kabát-modrou perleť.Zadní světla s integrovanými blinkry,Kn filtr,karbonový blatníček,menší karbonová zrcátka, hrazdová řiditka,tacho sigma,menší přední světlo,přední miniblinkry v karbonu. Ty ale budou vyměněny za diodové,protože po srážce se serncem nevydržel chladič,ventilátor a blinkr.Laďáky FRC tam už byly a mají super zvuk. S jízdními vlastnostmi jsem spokojen,táhne jako kůň.
No letos s ní bylo moc krásně,najel jsem 17000 tisíc km.1x Rakousko-Grosglockner,1x Německo-Orlí hnízdo, 1x Maďarsko-Balaton,1x Slovensko-Tatry a jednou dovolená cca 3700km trasa Maďarsko-Balaton,Chorvatsko-Biograd na moru,Černá Hora-Ulcin,Skadarské jezero,Chorvatsko-ostrov KRK,Rakousko Grosglockner,Zeel am see,Německo-Orlí hnízdo a domů.
No a teď v prosinci jsem se s ní rozloučil.Už je doma nový stroj.Aprilia Tuono 1000R,r.v.07,102kw.

nazram
nazram napsal 25.12.09 v 13:32

Tak už je prodaná

outesant
outesant napsal 05.06.09 v 15:26

Až tady jsem to měl napsat! Já a počítače?? Takže, Tvoje SV nemá chybu, nádherný bike, ať jezdí!! Suzuki - live of ride. ! Hojky - GSX.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 31.05.09 v 10:53

Krásnej kousek s W-Tvin motorem to musí být super jízda. Tak ať ti lítá. Pohodovou sezonu a plnou nádrž.

Hanys22
Hanys22 napsal 18.11.07 v 18:15

Tak at ti jde práce pěkně od ruky...

marcoo
marcoo napsal 18.11.07 v 09:35

SV od roku 03 se mi hrozně líbí.Hlavně ta špičatá prdel.Ať se daří.