PROFIL MOTORKY

Suzuki SV 1000 (2003)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Premminator
Vloženo 9.3.2011
Aktualizováno 8.2.2012
Zobrazeno 3 101x
HODNOCENÍ PROFILU OD 7 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


barva - matná černá, leštěný rám, laďáky akrapovič

Více fotografii

Recenze

poprvé do provozu uvedena v květnu 2004, najeto pouze 1.424km!!! V podstatě nový stroj. První majitel si ji upravil a pak po pádu opravil, ale dostal strach a už nejezdil.

Já ji koupil 28.02.2011 - v prvním týdnu se zatím s motorkou seznamuji - můj první stroj - najeto zatím 300km a prozatím totální nadšení i když jsem se doposud bál to vytočit na víc než 8tis.

8.2.2012 - tak mám za sebou první motorkářskou sezónu. Totálně jsem tomu propadnul a lidi co si ťukají na čelo mi asi nechtějí ukázat, že mám pěknou přilbu, že?!

Sezónu 2011 jsem ukončoval 28.12. a sezónu 2012 jsem začínal 12 - 13.1. je fakt, že teď v těch mrazech už nejezdím, ale věřím, že v březnu začnu znovu. Po prvním roce mám na tachometru 13.600 km - sjeté dvě sady gum (vždy Bridgestone Battlax - zatím mě nezklamaly - drží opravdu dobře i když objektivně musím přiznat, že nemám zkušenost s ničím jiným) a dvakrát vyměněný olej. Motorka šlape jako hodinky a počet kilometrů při koupi byl nejspíš pravdivý. Na konci r. 2011 vyměněny brzdové hadice za pancéřové - zatím nepozoruji žádný rozdíl, ale je fakt, že bylo nic moc počasí a tak jsem zvědav zda v létě poznám rozdíl.

Průměrná spotřeba je 6,5 litrů - to je opravdu průměr, protože ten dvouvál se nemusí moc točit a přesto jede. Když jsem tomu dával opravdu pokouřit, tak není problém jet za osm a víc. Jezdím téměř denně Ostravu a zpět a tak ty kilometry rychle přibývají (denní minimum je 60km) a tak jsem za rok nasbíral zkušeností opravdu hodně, ale přesto jsem stále začátečník, kterého to ale kurva hodně baví

Dvouválec na začátečníka je asi trochu moc a měl jsem párkrát na mále - špatné podřazení, nebo nešetrná práce s plynem může být to poslední co člověk udělá, ale naštěstí jsem přežil tyto přešlapy ve zdraví a bez pádů a doufám, že tomu tak zůstane i v budoucnu. Na druhou stranu ten dvouválec má opravdu koule a to nemá chybu. Faktor zábavy je 1000% a člověk má neustále roztáhnutou hubu od ucha k uchu a nebýt helmy tak si o mě všichni myslí, že jsem totální idiot - no oni si to možná myslí i tak ))

Koncem léta jsem motorku protáhnul na brněnském okruhu a to je opravdu paráda i když to není žádný supersport, přesto ostatní díky tomu krouťáku dokáže pěkně potrápit.

Co dodat - motorka je stále jako nová a mé nadšení pořád trvá - nádherný zvuk dvouválce umocněný laděnými výfuky, velký kroutící moment a obrovská porce zábavy - cesta do práce se mi stala potěšením. Žádné zácpy a spotřeba né větší než u mého auta s kterým pořád někde akorát stojím a čekám v kolonách. Myslel jsem si, že budu jezdit jenom za pěkného počasí - teď na to lezu i když je mírně pod nulou a nějaký déšť mě vůbec nemůže odradit. Totálně jsem tomu propadnul a pokud nemusím, tak čtyři kola nad dvěma nemají šanci!!!

Zdravím všechny podobné nadšence a všem nám přeji hlavně bezproblémové návraty domů!

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Sonyjarek
Sonyjarek napsal 20.02.14 v 19:17

článek co pobavil a něco dal, letos do toho snad pujdu..:):) Gebení v helmě je užasný

sverda
sverda napsal 09.02.13 v 16:32 10b.

Krasny stroj,at dela radost.

n.twig
n.twig napsal 16.05.12 v 16:18

vůbec to nevypadá špatně ta matná a leštěnej rám dobrá kombinace. No a k tomu Akrapoviče, to musí bejt HUKOT 10b. a přeji mnoho najetejch km v sedle týhle krásky

stihll
stihll napsal 18.12.11 v 21:43

viděl jsem ji sice jenom chvilku ,ale pecka !

noholam
noholam napsal 26.03.11 v 08:21

Někdy se domluvime a vyjedem někam pár lidi nás tu má po tom našem okolí SV tak uděláme nějakej srázek

Více komentářůTOPlist