Suzuki RF 600 (1993)

Vlastník Kubánec85
Vloženo 31.10.2011
Aktualizováno 5.4.2013

Moje první Stále komplet originál s drobnými kosm. vadami, ale zima bude dlouhá. Je potřeba pár dílů vyměnit, ale ponechám ji v originále tak ještě někomu mohla udělat radost

Zatím nemůžu nic moc popisovat protože datum koupě už toho moc k ježdění nedovolí. Snad jen to že předchozí majitel tak trochu zanedbal údržbu a budu se sní muset přes zimu trochu pomazlit aby tahle krasavice i na svůj věk stále vypadala dobře

30.11.2011
Tak po pár najetých kilometrech zatím spokojenost. Nyní je komplet odstrojená a čeká na servis... V plánu je repase nebo výměna svodů a chladiče, nový výfuk, olej, filtry, řetězovka, hadice, něco málo elektriky a komplet nově lakované plasty.

24.4.2012
Dnešní celodenní sluníčko mě dohnalo k tvrdému finiši. S kámošem Jirkou který měl zrovna svátek jsme na ni vlítli a za dvě hodinky práce nebylo co řešit. Kromě bočních plastů je vše na svém místě (ještě budu dělat řetězovku) Přes zimu byla uplně na suchu páč jsme dělali hadice. Proto jsem měl trochu strach z prvního staru. Ale stařenka překvapila a nenechala se dlouho pobízet. Chvilku jí trvalo než si natáhla ale pak už se ozýval jen uchulibý šepot nové koncovky TENAX )) Ze silnce mě sice během pěti minut vyhnal jarní deštík, ale díky tomu jsem se ještě pověnoval nesvítícím žárovkám a doplnění povinné výbavy. Večer když vychladla jsem zkusil ještě jeden strat a šla na první cvrnknutí )) foto a článeček z další jízdy asi bude hned zítra zdar všem RaFanům

9.5.2012
Konečně úterní sváteční vyjížďka už proběhla v plné parádě Stařenka sice za ty léta pár šrámů nastřádala takže s plastama byl trošku boj, ale už zase vypadá tak jak má a tahá jako za mlada Kdo se aspoň trochu vyzná tak si na ní mouchy najde ale motoricky a celkově technicky je v dobrém stavu. Já zatím s mašinama začínám tak mě moje odvaha s svědomí pustilo jen na 170 ale brácha ji na podzim prohnal přes 200 a není to žádnej drobek . Co jsem se dočetl v diskuzích tak mohu potvrdit, že při ostřejší jízdě je potřeba ji držet cca na 6 000 a výše ale pro klidnou vyjížďku s cestovní rycholstí cca 100 - 120 není problém zařadit 6-ku a jen si užívat

20.6.2012
Po delší odmlce další postřehy ... Najeto už cca 3 000 km. Od jara žádný problém kromě prázdné nádrže (už několikrát ) S ,,batůžkem" jezdím jen výjimečně takže nevim kolik ve dvou, ale když jedu sám tak baští zhruba 5,5 na volnou. Když nasadím pilku tak se dostane někam k cca 8,5 l , ale zase úplnej střelec nejsem. Při 200 se mi zdála trochu neklidná ale jediný řešení by asi bylo vyměnit všechny ložiska, nové kotouče a vyvážit ráfky (další zima ) Zapoměl jsem zmínit že jsem dodal vyšší plexi od GIVI takže i při vyšší rychlosti se na ní dá sedět poměrně pohodlně. ... Dost psaní a hurá na cesty ))

5.4.2013
Moto prodáno.

TomProchy88
TomProchy88 napsal 03.08.14 v 20:50 10b.

Jsem také majitelem této krásky a 100% spokojenost

firedawe
firedawe napsal 12.09.12 v 19:22

Máš to moc šén Kubajs, na ty roky vypadá v kondici. Dávám 10b

BadRX
BadRX napsal 01.11.11 v 10:17

Gratuluju, eReFko byla hodne povedena Suzina!

Waldas28
Waldas28 napsal 31.10.11 v 23:54

vypadá zajímavě a hlavně je to netuctová motorka