Suzuki RF 600 (1994)

Vlastník Criton
Vloženo 15.9.2010
Aktualizováno 13.5.2012

Moje druhá "velká" motorka. Zatím maximální spokojenost ;)

Po sezóně a půl odježděný na stařičký CBR 600F přišlo váhání, zda investovat do starý motky nebo koupit něco o chlup novějšího... Po hledání na netu a desítkách hodin čistého času pročítání inzerátů bylo jasno, bude to Suzuki RF600!

Přímo tenhle kousek jsme měl vyhlídlej už delší dobu, naštěstí se mi podařilo prodat moji CBR docela rychle, tak jsem vyrazil pro svýho budoucího "oře" :o)) Opět mi to vyšlo, že jsme to koupil těsně před konem sezóny, takže letos už moc zkušeností spolu nezískáme - až aby bylo aspoň jaro!
Jak už píšu, zkušenosti spolu zatim nemáme skoro žádné (jen cesta 150km z Třebíče do Pardubic). Připadá mi to, jako kdybych se od začátku musel učit jezdit na dvou kolech! Oproti CBR absolutně jinej průběh výkonu (znatelně vyrovnanější a ne tak agresivní), jiný "poloturistický" posez, úplně jinde těžiště...
Každopádně během zimy dostaně motka novou přední gumu místo tý, co už je na cáry a při vyšších rychlostech mi díky tomu začínají vybrovat řidítka + seřízení tlumičů!

K motorce byly v ceně tři kufry a obrovský dvoupatrový tankvak. Už teď se moc těším, jak příští rok (poprvé) překonám na dvou kolech hranice a pojedu se taky podívat někam do ciziny ;)

---

13.5.2012 - prodano! Tedy za znacne nizsi cenu, nez jakou bych si predstavoval... Za rok a pul, co jsem mel tuto motorku a za 2000 najezdenych kilometru jsem tedy zaplatil opravdu dost penez! Slabou strankou tohoto typu je motor, kdyz se podivam na inzeraty, tak mi to mou domneku jedine potvrzuje! Tyhle motory se opravdu serou! Novy majitel si moto necha zgeneralkovat a hodla najezdit spoustu kilometru. Preji mu, at se mu to povede a at ma z motorky jen a jen radost!

bosá_noha
bosá_noha napsal 19.07.11 v 11:27

Ja koupil Pegaso a zacina me nejak zlobit spojka,zkurvena prace.

bosá_noha
bosá_noha napsal 18.07.11 v 11:27

Ahoj,tak co masina,jak slape.Kdyz se divam na ty fotky,tak se mi po ni fakt styska.

Criton
Criton napsal 26.09.10 v 15:36

lipolbc: jasně, moc rád uvidím i jiný RF (moc sem na ně štěstí zatim neměl)!

lipolbc
lipolbc napsal 25.09.10 v 22:07

nazdar,super,že jsi z Pardubic.dokonce asi vím i místo tvé garáže v Pce.v tom baráku bydlí moje teta.do Pce během roka párkrát zajedu.takže bychom se tam mohli někdy spíchnout.čau Michal

Black_Shots
Black_Shots napsal 23.09.10 v 08:30

Pěkná mašinka, ať si spolu užijete spoustu km v pohodě 10b je vidět, že Tě baví.