Suzuki SV 650 (2001)

Vlastník Saly89
Vloženo 7.10.2011
Aktualizováno 21.7.2013

dvě kola, dva válce a řidítka - nic víc není potřeba ...

První dojmy - Moje Suzuki mi okamžitě padla jak do oka do ruky. Díky nízké a dobře rozložené váze se motorka krásně vodí, pružný motor dodává ten správný uchu lahodící zvuk a klasické linie jsou pastvou pro oči. Jak řekl Antoine de Saint-Exupéry: „Dokonalosti není dosaženo tehdy, když už není co přidat, ale tehdy, když už nemůžete nic odebrat."

Motorka, která umí pěkný výlety a kochačky, ale i pořádnou střelbu na zakrouceným asfaltu. Není náročná na provoz, není zákeřná a moc nežere benzín (6l na 100km), olej (1l na 5000km) a gumy (zatím jsem neměnil).
Prostě fajn motorka pro každýho...
Technické specifikace zde.

Uživatelská příručka v češtině
Servisní příručka v angličtině

kozka
kozka napsal 30.08.12 v 09:24

Co se týče těch kalhot, za časů, kdy jsem měl dojem, že nikdy nezestárnu, oblíkal jsem se na motorku stejně. Dnes když jdu v noci na záchod, žena říká, že je to jako když se lámou větvě ... jinak hezké výlety i fotky, máš to tu pěkně vedený

Saly89
Saly89 napsal 04.04.12 v 20:33

To Jarda: Džínsy nosím vevnitř, protože mě vytáčí, jak při vyšší rychlosti plandaj a pleskaj o boty a tak. Do bot se mi vejdou uplně bez problémů - nemám moc "tlustý" nohy. Jinak v zimě nosím dvoje jégrovky a ještě nadkolenky a navrchu ještě ledviňák a přes to ty rifle a jsem jako v bavlnce - nikde nic neplandá, nevyčuhuje, nikam nefouká. Ještě by ty jeansy mohli mít nějakou úpravu/membránu proti vodě. Jak zmokneš, je to mor

Jarda89
Jarda89 napsal 03.04.12 v 18:04

Pěkný SVo Hele a ty jeansy jsou pěknej voser mít strčený do bot, ne?!? Taky je mám, jednou jsem je zkoušel narvat dovnitř, ale nevyšel jsem tak ani z baráku, jak to bylo nepříjemný. zkus je dát ven a vzít si radši podkolenky, jestli tě boty dřou, nebo jsou ti volný, to bude mnohem příjemnější a bude to i líp vypadat

smartin1
smartin1 napsal 10.01.12 v 17:50