Suzuki VL 800 Volusia (2005)

Vlastník black.carl
Vloženo 18.9.2011
Aktualizováno 18.4.2021

Po začátku na Yamaze Virago 125 jsem se poohlížel po něčem větším

První dojmy - velmi dobré,vzhledově mohutnější k danému objemu

Od začátku byla jasná volba - cruiser, a vybíral jsem mezi Volusií VL 800 a Dragstarem Classic 1100.
Nakonec to vyhrála Volusie, jednak proto že Dragstary jsou cenově ještě trochu jinde,a pak taky proto že jak jsem ji u p.Mrkvičky v LM Moto uviděl - i když jsem se tam původně jel podívat na dva jiné stroje - tak jsem věděl že to je přesně ona - jako nová, s plnou výbavou, kolik má najeto ani neříkám, jen to že je tak sotva zajetá, se všemi doklady a potvrzeními,takže jsem hned dal zálohu a za dva dny byla doma.
Teď čekám na značky a doufám že bude ještě trochu hezkého počasí , abych ji mohl vyzkoušet a mít z ní ještě větší radost.
Je to 800, takže ještě je časem případně kam postoupit.
Později přidám další dojmy,včetně hodnocení.

Tak prvních pár vyjížděk za pěkného počasí a první dojmy - mohutná,velká, těžká,pohodlná,bezvadně jede,a nádherná, jak je naleštěná a vystrojená. Pár drobností - docela dost plastů,opravdu slabší zadní brzda,celkem často se musí řadit.
Ale jinak velká spokojenost a těším se na jaro.

07/2012
S Volusií najeto pár stovek , resp cca 1500 km, zatím po českých krajích, pořád se učím, tak s respektem, ale s velkou chutí, dobře ovladatelná, ale když se zatáhne za plyn, tak super jízda , ubírám pak spíše díky tomu repektu,jízda bez problémů i ve dvou.
Trochu mě vadí turbulence při rychlosti nad 100 km, kdy se vítr točí zrovna v oblasti brady - mpžná to bude částečně i přílbou, protože když si vezmu jinou, bez plexi, tak to není zdaleka tak silné.
Jinak velká spokojenost, i když třeba ten objem časem přestane stačit..
04-2021 : Tak prodána, trochu s lítostí po těch letech, jedna etapa končí, věřím že novému majiteli bude dělat stejnou radost jako mě.

Karel.IV
Karel.IV napsal 30.12.14 v 20:32

Není co řešit. Za 10 b.

kotelník76
kotelník76 napsal 10.12.13 v 19:07 7b.

istonbike
istonbike napsal 21.11.11 v 19:06

Parádní Sůza ostatně v LM-moto jsou vždy super mašinky dávám 10b s přáním krátké zimy a pohody v sedle do sezóny 2012

spendla
spendla napsal 21.09.11 v 17:38

Naaaadherna,at ti vyjde jeste pocasi :)
10b

rolff
rolff napsal 20.09.11 v 08:26

Měl jsem to podobně jak píšeš v komentu přeji pohodičku v sedle nového stroje a 10 bodíků