Honda NSR 125R (1998)

Vlastník kdyrja
Vloženo 17.8.2011
Aktualizováno 21.8.2014

Toto je moje první pořádná motorka, když jsem si vybíral motorku tak jsem se snažil sehnat co nejlepší motorku za pár korun a nakonec se povedlo tohle krásný nsr

První dojmy - Parádní motorka, když sem jí přivez dom tak sem jí hned rozebral, opravil, dodělal všechny nedostatky motorky. První jízdy jsem jezdil fakt hrozně pomalu :-D i když jsem zkušenost na motorkách už měl tak jsem na ní jezdil pomalejc jak na fichlu a řadil už v 5tisích :-D, věděl jsem že ta motorka jezdí jak drak, protože jsem schlídl spoustu videii na youtubu a po pár prvních jízdách jsem si myslel že je rozbitá nebo nějak přiškrcená. A pak to přišlo jednou sem se naštval a při jízdě po rovince jí pěkně naložil :-D a najednou sem myslel žě to do mě někdo zezadu naboural. Musím říct že je to pěkná a mrštná motorka co porfektně drží v zatáčkách a výkon má taky hodně slušnej. Určitě jí doporučuju všem ostatním

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji všem kdo si chtějí pořádně zařádit, ale mají to v hlavě srovnané. Rozhodně jí nedoporučuji lidem co chtějí za každou cenu co nejsilnější mašinu a čím víc to jede tím líp, Já mam z této motorky stále respekt, protože otevřená přívěra + zatáčka + bordel dokáže udělat dost problémů.

Doplňky na motorce - laděný výfuk se svodem od sharku, přímo pro nsr a dobře se schání pouze v německu za cenu v přepočtu 16tisíc kč. karbonový zrcátky, grypy RR, mini alarm, úprava jednotky TV aby fungovala přívěra trochu jinak. Originální žárovky a patice jsem vyměnil za H4 osram 55/65w a musím říct že zlepšení o 10000%, uprava světel mi zabrala asi 60min a doporučuju jí všem kdo mají nsr.

V případě že vás zajímá nějaká uprava tak se nebojte napsat a rád vám poradím nebo nějak pomůžu.

Toto nsr jsem koupil v dezolátním stavu a kompletně opravil. zatí mě nikde nenechalo.

UPDATE 13.2.2012
Tak jsem najezdil asi 1500km, všechno je super. Co víc si v 16ti přát ;)

UPDATE 1.7.2012
Mám najeto asi 2800km a uplně bomba ;) A závady byly zatím jenom drobnosti (starter, svíčka)

UPDATE 4.8.2012
Ted mám najeto na tachometru 37 tisíc bez GO a motorka furt drží ;)

UPDATE 20.12.2012
Tak dlouho jsem to tu neaktualizoval, protože jsem skoro furt pracoval tak tedkon mám na tachometru 4150km. Trasu Odlena Voda -> Dubá znám snad nazpamět, byly sme tam o prázdniny alspon 50x :D. Motorku jsem měl na brzdě a výkon sme změřily na 24,8Kw a po namontování rozety do rychlosti jsem to vytáhl z mírnýho kopečka asi na 175km/h, ale než jsem zmáčkl spoušt fotáku tak jsem tam měl 163km/h. Tachometr přeměřuje o 5km/h. Další věc je že motorka je furt bez GO.

UPDATE 25.7.2014
Motorka byla po lehčí nehodě předělána na street a momentálně je na prodej. Bude silnější :D

Jinak za celou tu dobu co jsem jí měl jsem sní neměl žádný větší problém. Akorát prasklé spojkové lanko a jednou mi praskla benzinová hadička. Takže za mě můžu motorku doporučit ;)

TheBudhaaa
TheBudhaaa napsal 11.03.14 v 21:03 10b.

Super :)

kdyrja