Honda X 11 (2000)

Vlastník Miky-X11
Vloženo 12.8.2011
Aktualizováno 13.11.2011

Honda x11 zakoupená havarovaná (na zadek a pravou stranu) loni na konci léta, pak spousta práce, času a peněz, a zde je výsledek...

Chtěl jsem si koupit naháče a trochu si jej upravit. Vzhledem k tomu že měřím 195cm a mám jateční váhu jsem chtěl velkou a silnou motorku - X11 byla ideální jak velikostně tak i k úpravám.
Motorku jsem začal upravovat v září 2010 a hotová byla asi po osmistech hodinách práce letos v dubnu.
Provedené úpravy: leštění rámu, kompletní výroba podsedlovky, vidlice usd, snížení podvozku, předělání elektroinstalace, mezisvody a výfuky (pláště výfuků pochází z GSXR K7), lakování atd atd...
Motor prodělal jen údržbu - nové rozvody, svíčky, seřízení ventilů, kompletní vyčištění, nový olej a hurá do provozu.
Motorka jede krásně, motor má síly na rozdávání, jízdní vlastnosti po snížení těžistě taky supr - jen nastavení podvozku trvalo fakt dlouho, ale nyní funguje na výbornou.
ještě mám v plánu pár detajlů doladit, ale to až po sezóně, teť je potřeba jezdit.

Přihodil jsem pár nových fotek. Motorka vyfasovala nová zrcátka (na poslední foto).

HonziVFR
HonziVFR napsal 10.02.22 v 18:46 10b.

BilinX11
BilinX11 napsal 30.01.15 v 15:07

Miky-X11
Miky-X11 napsal 26.08.14 v 19:00

Pánové tak ji prodávám, nerad ale přece. Pokud by měl někdo zájem tak se ozvětě.

metal82
metal82 napsal 11.09.13 v 17:09