Kawasaki KL 650 Tengai (1991)

Vlastník lajken
Vloženo 8.8.2011
Aktualizováno 18.7.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

waldmann
waldmann napsal 20.05.16 v 11:21 10b.

Krásná mašinka

lajken
lajken napsal 11.05.16 v 15:19

Všechny možný díly kupuju přes ebay apod. Někdy mi nezbývá nic lepšího než koupit úplně nový díly, tu a tam se tam daj najít. Mám jeden podsedlový plast úplně nový a originál (ten jsem ještě kupoval v kawasaki prodejně), tuším že je to levá strana (nevím to jistě) s černou lesklou barvou bez polepů. Asi mi už k ničemu nebude, když bys měl zájem...

Woohzie
Woohzie napsal 02.04.16 v 22:33

Cau, kdybys prodaval ty svoje podsedadlovy plasty, tak je koupim! :D Mam taky Tengaie, v mnohem horsim stavu teda a nejak extra to resit nechci, ale zrovna tyhlety plasty mam pekne rozsekany a tak bych chtel novy, zaslouzila by si to... Nebo kdybys aspon mel tip, kde je sehnat, taky s tim mam problem... Diky

xlukash
xlukash napsal 09.12.13 v 16:13

no pekna...

Tuareg-Tengai
Tuareg-Tengai napsal 03.02.13 v 08:10 10b.

Já mám Tengaie Taky a svítí mi to perfektně a je to 91 ročník

Anti
Anti napsal 02.02.12 v 14:45

Hele,to světlo je kus od kusu.Na mé poslední svítí vcelku obstojně...

smartin1
smartin1 napsal 02.01.12 v 17:00

Zdar,předem díky za komentář Skus ty plasty pořešit přes ebay v anglii. Já tam kupoval v podstatě veškerý chybějící nebo pošlozený plasty. A nemusíš se bát že tě někdo ojebe jako u nás. Tam žijou jinak

lajken
lajken napsal 02.01.12 v 16:17

Moc vám děkuju za pochvalu, dělá mi to moc velkou radost, ale věřte, že do luxusního stavu ji teprve budu dávat. Plasty jsou nic moc - alespoň na fotkách to bohudík nejni vidět.

Ale ta motorka si to zaslouží. Mám už objednanou přední celou masku, zadní blatníček, jen nemám zatím podsedlové plasty. Kdyby někdo věděl, kde sehnat nějaké hezké dejte prosím vědět.

smartin1
smartin1 napsal 01.01.12 v 19:30

Parádní 10b jasnejch To poťeší vidět takle starou motku v tak luxusnim stavu. Ať ti slouží ke spokojenosti LET THE GOOD TIMES ROLL!!!

istonbike
istonbike napsal 01.01.12 v 18:46

Tak tahle zachovalá babička je ještě pravé enduro a né jen na cesty dávám 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 14.08.11 v 09:28

Souhlasím s Jankem...je to krásný zbarvení i vzhled

Janek
Janek napsal 12.08.11 v 20:48

Mně se moc líbí a barevná kombinace super . Je to převlečený KLR do Adventure verze.
Tak ať ti dělá jen radost.
Pokud chceš "ochutnat" nějaký offroadový akce pro takový mastodontský endura, písni. V terénu se s tím nechá docela slušně zajezdit, ale nesmíš se bát šrámů .

Milan1963
Milan1963 napsal 09.08.11 v 12:27

Vzhledově sice nic moderního,ale hlavně že dobře jezdí a vyhovuje ti.To se počítá víc,tak přeju jen samé příjemné zážitky z cest.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 08.08.11 v 19:40

Tak tahle"vrána"se mi hodně líbí za 10b.