Kawasaki KL 650 Tengai (1991)

Vlastník Tuareg-Tengai
Vloženo 20.3.2013
Aktualizováno 11.10.2023

Líbíla se mi na první pohled i ta barva a zvuk ,pak jsem si ji upravil podle sebe

Motorka koupena od soukromá osoba - totální analfabet

První dojmy - Skočit z MZ 250 na tuhle Motorku se nedá popsat to se musí zažít ,byl jsem jak v první třídě jízdy . posez se mi zdá celkem ůzký pro řidiče ,výkon OK ,ovládání po silnici i v terénu OK.

Doplňky na motorce - namontované je na ní :mlhové světla blastry vlastní výroby,palivomněr ,voltmetr, boční kufry vlastní uprava ,padáky vlastní výroby,GPS,podsvícení motoru ap.přidal jsem přídavné kastlíky na padákynová lopata pod motor z hliníku

Proč jsem si li vybral prostě mi padla do oka ,chtěl jsem nenáročné cestovní enduro v mé cenové relaci .Jízda je po asi zatím 350km výborná ikdyš v trochu chladnějším počasí ale OK.Motor na ten obsah relatyvně klidný ,brzdy by mohly bít trochu ostřejší ale to se dá doladit, podvozku zatím nic nemohu vytknout ,Já jezdím na Mitasech a ty seděj dobře, snad to místo pro spolujezdce je trochu menší i ty stupáky by chtěly delší jsou celkem dost krátký co se týče spotřeby zatím nemůžu nic říct ,moc jsem toho ještě nenajezdil .Na silnici si myslím jí je dobře v terénu možná trochu těšší ale to je pouze má domněnka, pro cestování si myslím by potřebovala trochu doupravit

já si ji doupravil Takhle -Palivomněr ,Voltmetr delší plexi ,mlhovky,padáky, menší kufry ,Gps,ap.

Mann
Mann napsal 01.11.20 v 10:31

Koukám jak Kawa v nové barevné kombinací pěkně ožila

Petr_TA
Petr_TA napsal 20.09.17 v 16:57 10b.

Parádně vybavenej expediční stroj

radek89
radek89 napsal 11.07.17 v 14:34

Moc pěkná práce vlastnoruční to já rád

uup20
uup20 napsal 06.02.17 v 12:50 10b.

Zdravím, krásná motorka

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 19.11.16 v 15:15 10b.

Tengai to je výborný nářadí,prostě legenda
KAWASAkííííííííííí super