Jawa 350/361 (1967)

Vlastník Temelínek
Vloženo 12.7.2011
Aktualizováno 12.7.2011

Je to prostě třiapůla, dělá radost i starost, ale jako každýho naučila i mě jak si poradit skoro se vším a za to mě nikdy nikde nenechala.

Mám ji od roku 2000 a za tu dobu si toho se mnou dost prožila, ted už ji mám jen jako uloženku v garáži a občas jí provětrám faldy jen po vsi.
Koupená byla v započaté přestavbě na pseudochoppera, tak jsem v tom duchu pokračovat-nespočet ořezaných blatníků, čím dál širší řidítka, čím dál menší světlo, předstupačky, přepákování, experimenty s karburací, brzdama, atd atd...
Fotky co přikládám jsou z roku cca 2003-2004, za tu dobu se ještě párkrá vizáž změnila a až ji otřu dodám aktuální podobu, která je jak říkám pořád ve vývinu.
Nejkrásnější na téhle mašině je to, že po roce co nejela jen nacupuju, párkrát šlápnu a vrčí. A abych nezapoměl ta vůně linoucí se s prdlajících rybyn nemá konkurenci.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 03.07.12 v 20:22

Moc pěkná motorka . Oceňuji věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Uděluji ti 10bodiku. Snad se ti moje Jawka také bude líbit a nějaký ten bod od tebe dostanu .