Yamaha XZ 550 (1985)

Vlastník cerww
Vloženo 22.5.2011
Aktualizováno 1.3.2012

moto jsem koupil nedavno ale zatím jsem s ním spokojen jelikož se krásně ovládá a je pohodlná.
jediná závada že hůř startuje když je zahřátá.nevím čim by to mohlo býtchová se jako by jí docházela šťáva v baterii ale ta je přitom nabitá tak nevím:(

tato motorka je suprovej stroj kterej je pohodlnej a lehce ovladatelnej s dostačujícím výkonem. moto mám krátce ale při koupi sem jí hned projel poctivě :) jelikož mi vezla na zpátek domů cca 350km. :) ne poprvé dost slušné. jel jsem ale jen okolo 100km/h jelikož byla nově dělaná. tak sem ji krásně zajel přijel sem ve 2 hod. ráno a s usměvem na tváři. jinak jsem měnil uhlíky ve starteru a lanko na plyn a baterii jinak paráda.motorka je zachovalá jelikož předešlí majitel ji dával patřičnou lásku jak se patří. a já v tom budu pokračovat :)

cerww
cerww napsal 29.01.12 v 09:55

tak sem nakonec dlouho nejezdil :( začala mi zlobit 4 a pak sem slyšel nějakej rachot z motoru :((((((
takvsem se do toho pustil sundal sem motor a pak už sem se nestačil divyt . katastrofílní stav u pouzder u ventilu pak povolený šrouby na zapalování až tak že se třely a a níčily další věcy kolem
no tešnění hruza sem rád že to nikde nějak nekapalo a co dodat hruza "tak sem motor rozpulil a dal se do práce
ted sem ve fázy skládání a už se seru jen s těma ventilama tak snad pohoda ale stav motoru katastrofa. :( spoustu usylí a peněz ale snad do tejdne pojede

udinar
udinar napsal 26.10.11 v 19:54

Tak ať jezdí! Až mě chytne blbá, tak udělám u nás sraz XZ. Zřejmě nás moc nepřijede, ale aspoň bude sranda.

Iwas
Iwas napsal 03.06.11 v 22:30