Suzuki SV 650 (2000)

Vlastník smokingslim
Vloženo 4.4.2011
Aktualizováno 21.3.2012

Nová kočička... zvykáme si na sebe..
Je to po dlouhý odmlce kdy sem jezdil MX a Enduro hoby další silniční motorka tak uvidím jak si spolu sedneme po dalších zkušenostech napíšu více ale první dojmy jsou kladné.

Nová kočička... zvykáme si na sebe..
Je to po dlouhý odmlce kdy sem jezdil MX a Enduro hoby další silniční motorka tak uvidím jak si spolu sedneme po dalších zkušenostech napíšu více ale první dojmy jsou kaladné.

Máme za sebou sezónu 2011 kdy sme se poznávali a asi sem se zbláznil do dvouválců, seděl sem na ledsčem od dvoutaktních strojů po čtyřtaktní jednoválce, čtyřváce i tříválce ale dvouvál mě úplně uchvátil svými vlastnostmi a průběhem motoru.
Konkrétně sv byl mím tajným snem ale stanovil sem si už nový a to VTR 1000 nebo litrové SV v N verzi ale to v budoucnu tuto sezonu nejspise odjedu ještě na babce.
Velice se mi líbí zvuk dvouválce, tato motorka má super jízdní vlastnosti a je lehonká a hbitá oproti 4válcovému naháči. Díky obsahu dost odpustí a na naučení ideální, výkon dostačující, brzdy slabé ale díky brzdnému účinku motoru při normální jízdě nejsou moc potřeba. Lze zlepšit instalací ze supersporta. Na mě měkké př. tlumiče ale dá se na to zvyknout. Cestování v jednom celkem ujde ale ve dvou doslova teror a drťikul.
Motor má super průběh a lze jet i na vyžší rychlostní stupěň pomalu třeba na 6ku 70km/h, někdy mi chbí 7čka. Úplně mi na moto chybí kontrola teptoty a napětí baterie a dobíjení.
Vrhnul sem se i do nějakých úprav do street, lak doplňky ale nechci to přehánět jen decent style.
Nechal sem udělat super lak ( http://www.wrx.com....;t=64733&start=0 ) viz odkaz, černou perleť se zlatými zrnky opravdu pecka.
Kombinuju kola do zlaté a carbon + nějaké části na moto, dal sem plexi, laďák scorpion a chystám klín, držák SPZ a další styling drobnosti.

smokingslim
smokingslim napsal 06.04.11 v 09:28

No je tam napsaný rozmezí, ale ja nemam ladak a mám citlvější ruku na plynu tak asi ptoto a mám to vyzkoušený.

PlšaSV650
PlšaSV650 napsal 05.04.11 v 17:56

tyjo jak ses dostal na spotrebu 4l/100km?