Honda NX 250 (1990)

Vlastník Suzuveverka
Vloženo 2.4.2011
Aktualizováno 7.6.2013

Lehká, ovladatelná, živá, nezáludná. Prostě kamarád do pohody i nepohody.

První dojmy - Kamzík, stromolezec, skálolezec. Ta motorka mi snad čte myšlenky.

Na tuhle motorku jsem si myslela dlouho, ale koupě se pořád z různých důvodů odkládala. Dočkala jsem se, konečně mám svůj omšelý, větvemi, pařezy a podle stavu kapot asi i stromy poznamenaný stroj
Bude s ní ještě trochu práce, než bude technicky v dobrém stavu. Nicméně motor šlape jak má a spotřeba benzínu je velmi příznivá.
...
Po prvních společných kilometrech se z "ošklivého kačátka", koupeného původně na blbnutí kolem komína, vyklubal stroj, na kterém jezdím i delší cesty. Tuhle motorku mi snad někdo postavil na míru, preferujeme stejný typ cest, čím víc vedlejší, tím lepší Konečně motorka, na které retardéry a pasti na mamuty na silnicích nejsou překážka, ale zábava.
Jediné, kde se s motorkou trápím, jsou rychlé přesuny po hlavních silnicích.

Březen 2012: Dokončena lehčí úprava předku motorky, plastů a rovnání všeho možnýho zkřivenýho. Konečně jsou při jízdě rovně řidítka opravdu rovně Další vylepšováky a úpravy budou probíhat už za provozu.

Duben 2012: Kolobrnda dostala blastry, normální zrcátka, ve kterých i vidím za sebe, enduro stupačky, zadní kolo s drapákem a vyhřívané rukojeti. Jsme snad už za polovinou maratonu oprav a úprav

Září 2012 - Ukrajina: naložila jsem bagáž manželovi do sajdy a vyrazila otestovat stroj mimo cesty. Ukázalo se, že ta motorka je motorizovaná horská koza, vyjede snad všechno.

Květen/červen 2013 - Albánie: Říkali mi, že jet na 250 tak daleko je šílenost. Já si říkala, že jet tak daleko na 250, která dávno překročila poločas rozpadu, je šílenost. Pravdu jsme neměl nikdo. Z motorky sice sem tam něco upadlo a pár věcí cestou přestalo fungovat, ale to podstatné drželo pohromadě a cestu po Balkáně motorka zvládla. Když není potřeba vézt bagáž (opět byla u manžela v sajdě), je 250 výborná i na delší cestování.

Suzuveverka
Suzuveverka napsal 21.04.22 v 11:05

MrWonderful Prodávat se určitě nechystám.

MrWonderful
MrWonderful napsal 26.07.21 v 14:44 10b.

Zdravím, neuvažujete o prodeji Vašeho motocyklu Honda nx250? Děkuji za odpověď

marecek15
marecek15 napsal 07.04.15 v 13:10

pekná
Aké sú na tom pneu a kde sa daju zohnať ?

mammut.l
mammut.l napsal 19.03.15 v 11:16

prodám nové přední pne - nepoužité :

Stačí zavolat. Díky a pohodové kilometry..

davequad
davequad napsal 10.04.13 v 20:45 10b.