KTM EXC 125 (2004)

Vlastník krocan125
Vloženo 26.2.2011
Aktualizováno 27.2.2014

Moto jsme přivezli 28.12 2009 z nedaleké obce.Jezdila fakt parádně až na pár závad, které se vyřešily. No je prodaná tak doufam že bude dobře šlapat u nového majitele...

První dojmy - Byla rychlá, mrštná fakt parádní mašina do lesa tak se nestratila ani na trati fakt pecková mašina.

KTM exc 125 je lehké, obratné závodní enduro. Toto jedovaté enduro je plnohodnotným náčiním na nejtvrdší off-road masakry. Motor 2T překvapuje silou draka.Jsem sní velice spokojen jak motorově tak i s podvozkem...Jezdila pěkně.Těd už je prodaná už nestačila, nahradila la jí mladší sestřička KTM sx 250.Musím říct že je to opravdu velký rozdíl 125 a 250.No nic ted spátky k exc 125. Koupil jsem jí z nedaleké vesnice.Vypadala že bude šlapat jak má byla po go motoru (čerstvě), a vypadala fakt parádně nový plasty nastříkaný rám, brýle, středy kol,ráfky...mnoho kladných doplňků. A tak jsme neváhaly a už jsem si ji vezl domů.Jenom že po pár vyjížďkách jsem zjistil pár závad.Tekl mi olej z motoru z pod řetezového kolečka(to byla hračka nová gumička a gufero)a lítalo se dál.Jezdil jsem s kámošem, který má Husqvarnu wr 125. po dvouch měsících ježdění jsem jsi hrál s předními vidlicemi a moc jsem utáhl štelovák na jedné z vidlic no a tak jsme to museli rozebrat a když to bylo rozebraný tak jsme udelaly(gufera, olej) a bylo vše ok jezdilo se dále.Už bylo jaro a já už jsem se s KTMkou docela s žil a dostal jí trochu do ruky.Když jsem jednou chtěl se svést na místní motokrosovou trať a vytlačil moto na dvůr nastartoval a kontroluju jestli je vše v poho tak jsem zjistil, že mám prasklý brýle NO nedalo se nic dělat musel jsem koupit nové,tak jsem koupil frézované brýle KTM.A když jsem měl Ktmko mimo provoz tak jsem chtel udělat už celý podvozek, dal jsem nové ložiska do zadního kola a nové pneu.Když jsme dělaly zadní tlumič tak jsem zjistil,že mi prosakouje olej u bombičky. Tak jsem musel zase šáhnout do kapsy a kopit nový zadní tlumič.koukal jsem se kolik tak stojí a sxs jsem našel za 50000,- tak to sem chvíli myslel že KTMko prodam na díly nebo si koupim starší a dam ho tam z toho,ale usmálo se na mě šťěstí Tatovo známý prodává motkrosové věci a zrovna měl motokrosový tlumič sundaný z 04 SX. No a bylo po starostech dala se do kupy a lítal jsem dál s tím novým tlumičem to bylo opravdu skvělé.A na konci prázdnin se mi naskytla koupě KTM SX 250 a už ji mám doma...Tato motorka je docela držák, ale musí se jí dát vše co potřebuje a také záleží od koho jí koupíte a jak se o ní staral...Jo a jinak jí vřele doporučuji velice dobrá motorka jak na trať tak i na enduro je to fakt špička ve své třídě.

OnBa
OnBa napsal 18.01.12 v 19:42

Tu jsem si chtěl koupit a pak jsem si to rozmyslel, protože mi přišla hodně odlítaná a pouze celá nastříkaná, byl jsem se na ní podívat a měla dost nedostatků. Jinak s KTM 250 sx jsem zažil krásné chvíle, tak taky držím palce a ty kecy okolo o značce ser, to není pravda, když dobře koupíš.

krocan125
krocan125 napsal 14.01.12 v 07:38