renocar_unor

KTM EXC 125 (2002)

Vlastník izi161
Vloženo 14.9.2015
Aktualizováno 16.9.2015

Super mašinka. Nemam na benzín :D, žerie ako Avia.

První dojmy - V teréne nemá problém s ničím, na ceste je to občas nepohodlné pretože maximalka síce je 90 ale musíte to mať na plný plyn a keď chcete šetriť motor a benzín tak pôjdete 60 :/ ale nieje stavaná na cesty takže sa nemám čo sťažovať. Možno by to viriešila iná rozeta.

Hľadal som dlhšiu dobu nejaku ojazdeninu s dobrým pomerom ceny a kvality. Pôvodne som chcel nejaký 4-takt s ŠPZ no volal som na toľko inzerátov a všetko boly nezodpovedný ľudia buď ani nezdvíhaly, jeden zdvihol očividne podgurážený niečo zamrmlal a zrušil. Bol som pozrieť Yamahu wr 400 bola v celkom dobrom stave no problém bol s predajcom chodil do zahraničia a nedalo sa sním dohodnúť potom som bol pozrieť na Husqvarnu te610 isiel z nej strach ale predajca vyzeral na 16 rokov všade z nej tieklo nevedel naštartovať svetlo nešlo tachometer mi dal do ruky že si ho mám namontovať. Tak som utekal račej kade lahšie.
No nakoniec som pristúpil že by som bral aj 2 takt a dobre som urobil príjemný ľudia zodpovedný motorka bola jazdená ženskou. V dobrom stave veľmi pekná (stále sa bavíme o motorke). Tak som ju naložil a už je doma. Jazdí sa ľahučko ale vie byť aj poriadne drsná. Nieje problém predbehnúť niečo ak je treba. Vyzerá úŽasne. Jediná vec čo by sa dala vyčítať je že dosť ťečie olej z výfuku ale u 2taktov je to normálne.

izi161
izi161 napsal 19.12.15 v 17:19

No nieje priškrtená. Možno máš menšiu rozetu. Ale 120 je ajtak dosť na 125 ku :) musí byť poriadna mašinka. Momentálne som prešiel na exc 520 a nanej mám malinkú rozetu a ide maximálne tak 150 kmh :)

rider125
rider125 napsal 15.10.15 v 21:01

Pekný stroj , tiež som ju chcel vziať no ale objavil som lepšiu ponuku zo zahraničia za lepšiu cenu, vraviš že má maximálku 90km/h ? to ju máš až tak priškrtenú ? P.S. ( mám tiež priškrtenú ale stojím cca 120km/h )

izi161
izi161 napsal 16.09.15 v 14:04

Tak mozno som to trochu zvelicil, ale takych 8 litrov co mi to zozerie je dost na 125 ku

Milan1963
Milan1963 napsal 15.09.15 v 12:46 10b.

Pěkný, ale žere naftu, jako Avia ??