KTM EXC 125 (2008)

Vlastník Kimbo
Vloženo 8.3.2010
Aktualizováno 4.9.2010

LUXusní motorka, už je prodaná zase bych se kní vrátil :'(

Když jsem se rozhodoval co si koupím za 125 tak nejdrív u mě vítězila Aprilia RS 125 rv 07-?? ale po sleze jsem si uvědomil pár věcí které mě přesvědčili abych si koupil KTM 125 EXC s výkonem cca 33 kW, což je 100% plus jelikož na vzdálenosti mám jinou motorku tak jsem zvolil toto.Chtěl jsem motorku aby se mohla rovnat do tech 100km/h i nějakým 600ccm, Stroj je to velice pěkný a podle mého mezi těmi 3 TOP 125-dvacítek.U originálního dealera koupil plasty, měl jsem v potaz že to bude stát do tech 3 stovek ale staly 680 kč všechno je řešitelné a není to tak vyvrácející částka, pak bylo uklepný spínač brzoveho svetla přední brzdy, což není žádnej problem všem co jsem to říkal a řikali že je to značka tak do 300 kč rikam tak to je v pohode neni žádná závratná částka a pak jsem si opět zavolal originálnímu dealerovi a ten mi rekl 1154 kč ! což jsem za takovouhle prkotinu taky dal, samozdrejme neco za neco ! :) ale jinak tuhle motorku můžu 100% doporučit, výkonově nesrovnatelná 125ccm která je homologována,***Je prodana***

BBC
BBC napsal 25.11.11 v 17:52

pěkna 10b

crasherx
crasherx napsal 05.12.10 v 19:25

Kimbo čéče, ta je hodně povedená! Fakt že jo. A hlavně ty polepy sou luxus! Kde sis je nechal dělat? Taky přemýšlím o nějakých nových
Jinak todle je jasných 10b Nemám sebemenší výhrady.
Tož ať šlape a
BAHNU ZDAR!!!

TomasGejgus
TomasGejgus napsal 24.08.10 v 09:43

kolko to zerie na trati a kolko pri kludnych presunoch po ceste

jabís
jabís napsal 30.07.10 v 15:46

Když jí do října neprodáš tak bych do ni šel :)

Kimbo
Kimbo napsal 15.03.10 v 20:29