KTM EXC 450 Racing (2003)

Vlastník StormCZ
Vloženo 23.12.2010
Aktualizováno 17.12.2011

Oranžová raketa.Výkonu dostatek a váha hodně dobrá.Je to prostě oranžovej Rakeťák :D

Dres 450kč
Kalhoty 1500kč
Motorka drahá kč :D :D
Polepy 2500kč
Radost z ježdění k nezaplacení :D :D

23.12.2010
Motorku jsem přivezl a najel asi 9km. Už aby bylo hezky :)

18.2.2011
Najeto 7 mth motorka je naprosto skvělá. Nedá se ani napsat jak je v terénu božííí :) Po silnici nic moc po nasazení motárdových kol to bude asi o něčem jiném.

16.3.2011
Nyní najeto 13,5 mth. Nasadil jsem kryt kolena výfuku a vyčistil karburátor. Ježděno převážně les,lom a polní cesty motorka nemá snad ani chybu. Přes nerovnosti proletí a člověk o tom snad ani neví sílu má jako sviň. :) :) Asi bych za nic neměnil

7.6.2011
Najeto aktuálních 23 mth. výměna oleje filtrů vzduch i olej. Při nalejvání vody do chladiče se mi vytvořila bublina a všechna voda venku. :D :D jinak dnešní hodinovej Offroad byl prvotřídní s motorkou už si rozumím a nebojím se jezdit už i o něco rychleji okolo 100 na polnačce občas :D
Lepší oproti 125 je v tom že i ve vysokých rychlostech se dá zvednout na zadní a přes díry přejet aniž by na tom člověk lítal jak pometlo :D :D

16.6.2011
Konečně dopasovaný motard kola z Husqvarny je to paráda ani bych nevěřil jak hodně se to dá položit a to snad ještě přijde že to pujde víc :D :D

14.7.2011
Po příjezdu na chatu jsem si všiml že mi na řetězovém kolečku chybý víc jak polovina zubů.Ihned zděšení a vidina minimálně tejdne bez motorky.Ale zachránil mě MX shop Čepelák po zavolání známé mi oznámila že mají celé řetězové sady na skladě.Zajel jsem tam koupil celou sadu za 1900kč a lítá se dál :D :D :D :D :D :D

31.10.2011
Tak máme spolu namotáno už 67 mth. Dřívě zmiňovaný problém s vodou byl následek prasklého těsnění víka hlavy a protékání přesně do přepadu vody. obuté zánovní pneu a furt samej les. Měnil jsem lamely , Olej , Filtry a seřizoval ventily porád dokola to samý :D :D ale stojí to za to je to raketa :)

5.12.2011
Serviska jako každá jiná. Ale zjištěna závada povolila se matka na ozubeném kola vedle spojky a začalo to bouchat odmastit , Loctitea pak už jen 110 Nm levejch :) a může se zase lítat :D obuta nová guma Mitas C-18 120cítka

17.12.2011
Po dopadu ze skoku zlomené řidítka žádná držka prostě se zlomilo :D :D koupené nové zlaté a lítá se dál :)

Freedomák
Freedomák napsal 10.01.12 v 15:02

Tyo chvaletáci maj endurka,kéž by to bylo před 2ma rokama aby semno někdo oběvoval krásy železných hor :) Máš jí povedenou kdybys nenapsal 2003ka tak by člověk typoval nějakej z novějších modelů :)

Toxy
Toxy napsal 17.12.11 v 20:20

Luxus fotky! Luxus mašina...ty motardový kola ji fakt sluší!! u mě jasná 10tka !!

david95
david95 napsal 20.06.11 v 12:48