renocar_unor

KTM EXC 450 Racing (2008)

Vlastník Animals21
Vloženo 2.3.2016
Aktualizováno 18.7.2016

Vzteklá rakouská mandarinka ... bude to asi skvělá, ale drahá milenka
Odříkaného chleba největší krajíc

Yamaha WR 250R: Nejlepší dualsport, ale asi jsem chtěl něco víc, byť za cenu náročnějšího servisu. Každopádně supr moto.
AJP PR5 250 Enduro: Viz výše + nová stojí nesmysl, jeté nejsou. Testoval jsem jí a je to příjemná motorka. Od jiných majitelů jsem dostal negativní info na dostupnost servisu a ND
Yamaha WR 450F: Našel jsem KTM v super stavu, jinak bych jel ještě na WR450F

První dojmy - Kurwa, to je fakt vostrý nářadí, na to mám vlízt? :-D Jak s Triplem - velkej respekt a nakonec z toho kouká neskutečná zábava :-) Testovací jízda za tmy, v chumelenici, ve sněhu po poli. Zmrzlý pracky, plnou držku sněhu, mokrý boty a na ksichtě úsměv :-D

Motorku bych doporučil pro - Nevím. Asi není zrovna vhodná pro úplně začátečníka, ale mě to přišlo jako nejlepší volba. Budu za lamu, budou na mě čekat, ale bude sranda :-)

Doplňky na motorce - Kryt motoru, kryty páček, zalamovací páčky ZETA, chrániče chladičů.

Když nebudu počítač předešlého mastodonta KLE 500, tak moje první motorka do terénu. Takže se určitě bude co učit. Prvotní impuls byl prodloužení sezóny. Přes docela dlouhé rozhodování, jestli tupou nebo ostrou, se to nakonec nějak samo vyřešilo a když jsem ji viděl naživo, bylo rozhodnuto. Zkušený kolega detailně zkontroloval a prohlásil, že ani není za co stáhnout cenu Přesně jak s Triplem. A tak to má být.

29.1.2016 - koupena a přivezena za sněhové bouře. Pomáhali jsme u nehody, spadl nám strom přes cestu, ohodil nás sypač při kurtování motorky a málem sundal kamion (jedinej, co vyjel ), prostě enduro výlet

1.2.016 - olej, filtry, evidenčka, pojistka a první krátká projížďka. Je super! Jede jak zajíc po lajně koksu, a podle všeho s tím bude fakt zábava. Origo výfuk není zbytečně uřvanej, což oceňuju.

5.3.2016 - prvních 1,3mth v terénu. Všude bahno a jíl. Motorka úžasná, nevím, co víc napsat

6.7.-18.7.2016 - tak už nejsme svoji 😃 už dělá radost kamarádovi. Tak jako o všechny své motorky jsem se o ní vzorně staral a hned dostala vše, co potřebovala. Nová hračka je už na cestě 😉

M8te
M8te napsal 11.03.16 v 18:24 10b.