KTM EXC 450 Racing (2004)

Vlastník spacy
Vloženo 1.4.2016
Aktualizováno 7.4.2016

Kačena do vody a do bláta.Trochu mi chybí pružnější spodek-nechová se tak gumově jak Honda.

Gas Gas Pampera 400 4T: případná neprodejnost

První dojmy - Jé, ono to pěkně chytlo a není to zas tak ostré, jak jsem čekal.

Motorku bych doporučil pro - Kdo má čas, nebo peníze na údržbu. Koho baví ostré endura a má na to nějaké zkušenosti.

Moje první ostrá motorka, která splnila mé očekávání. Jedná se o dost rozšířený stroj a v tomto segmentu určitě vzor pro ostatní značky.
Potěší svojí lehkou váhou, plně nastavitelným tlumením. Mě potěšila absencí přepákování, které není na enduro zas až tak potřeba. U minulých motorek to byl jen zdroj problémů a
nutnost mazat a čistit. Mohla by mít trochu níž sedadlo, ale na druhou stranu jsou vyšší motorky (DR350…) Motor má plynulý náběh výkonu a od první jízdy jsem si s ním rozuměl.
Trochu mi chybí pružnější spodek-nechová se tak gumově jak Honda. Jde hned ostře ya plynem, ale co bych taky měl čekat od EXC450Racing, že? 
Chytá dobře teplá i studená. V současné době dělám repas tlumení, repas spojky, výměnu ložisek v zadním kole, snižování sedadla, výměnu rozvodů. Musím uznat, že je vše moc chytře vymyšlené a dobře se to servisuje. Díly mají úplně
Všude a cena je srovnatelná s Hondou, něco je i díky druhovýrobě levnější

krysoid
krysoid napsal 03.04.16 v 12:03 10b.

10b

boutom
boutom napsal 02.04.16 v 09:23 10b.

O.N.E.
O.N.E. napsal 01.04.16 v 18:39 10b.

Souhlasím Parádní stroj