Honda CB 1300 (2003)

Vlastník Dave1980
Vloženo 21.12.2010
Aktualizováno 16.5.2011

Po CB 750 nemohlo přijít nic jiného. A ta barva !!!

v roce 2007 jsem zde někomu napsal, že když prodám svoji CB 750, tak jedině kvůli CB 1300 a po několika letech se to opravdu stalo. Už se těšim na příští sezónu a na první jarní kilometry. V létě pak zcela jistě podnikneme s manželkou delší výpravu po Evropě.

První úprava: namontování originál plexi. Perfektně sedí okolo světla.

Dále v plánu je dokoupení nerez krytu chladiče, protektory, jiná samolepka na nádrž, zásuvka na 12V (pro mobil, navi,atd.)

Aktualizace:
kryt chladiče je již namontován :)

Duben/2011
První najeté KM, nádhera, je to teda opravdu váha, ale když se rozjede tak krásně zhubne :) Táhne pěkně od spodu ale i ve vyšších to taky umí. Jasně supersport to neni, ale síly má na rozdávání. Akutálně doplněna el.zásuvka na navigaci nebo mobil do podsedlové části a změna samolepky na nádrž za průhlednou (aby se nenarušovala krásná červeno/bílá kombinace).

Květěn/2011
Z rodinných důvodů prodej. Doufám, že bude novému majiteli dělat jen a jen radost. Já na ní stihl najet jen 638KM :(

Nogin
Nogin napsal 01.03.11 v 21:47

Čau Dave, krásna mašina, hrozně se mi líbí ten retro barevný styl a zlatá kola. Kryt chladiče je opravdu bomba Už se těším až se spolu prolítneme a vymeteme pořádně naše uřvané vejfuky...10b

čusbery
čusbery napsal 20.02.11 v 21:29

udělal jsi dobře, málem jsem tě s koupí předběh měl jsem ji taky v merku,ale bál jsem se najetých km.hodně km bez nehody a už aby bylo teplo že.

Libor900
Libor900 napsal 02.02.11 v 20:18

Dikes za info, ale já v tomto oboru taky pracuji, tak si takové věci dělám sám.

Dave1980
Dave1980 napsal 01.02.11 v 21:50

nedělal, kámoš Jelen79 našel tady šikovné ruce Petra má email lopat@seznam.cz a umí skoro na všechny chladiče. na naše CB to vyšlo cca 1200,- + pošta

Libor900
Libor900 napsal 01.02.11 v 20:32

V těchto barvách je těžce navyková. Mazel, za 10b. Mřížku na chladič sis dělala sám???