Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Rumy
Vloženo 9.12.2010
Aktualizováno 7.12.2011

Parádní cesťák a zábavná motorka. Můj první čtyřtakt.

Tuhle motorku jsem koupil rok starou s najetými 6tis km, takže stav nového stroje. Stromek byl už osazen ukazatelem zařazené rychlosti Gipro, motoalarmem, padáky, topcasem a hlavním stojanem. Já jsem postupně doplnil kryt motoru, kouřové plexi s deflektorem, čiré blinkry a dokoupil boční kufry. Na jaře půjdou nové odolnější blastry (na dovolené jsem ulomil páčku brzdy) a vyhřívané rukojeti.
Stromka jsem kupoval hlavně na cestování a dá se říci, že splnil všechny moje představy. Motor je dostatečně silný i na cestování ve dvou s bagáží, ochrana před větrem perfektní, díky malé spotřebě a velké nádrži velký dojezd, celkově je to velmi pohodlná motorka.
Zatím máme najeto 14tis km, prakticky neustále ve dvou, bez jakéhokoli problému.

12/2011

Momentálně najeto necelých 40tis km. Stromek stále přesvědčuje, že je to naprosto spolehlivá, bezproblémová motorka. Jedinou závadu, kterou jsem musel řešit bylo zničené ložisko zadního kola, což jsem si přivodil sám, při výměně řetězovén sady. Jinak závady žádné, preventivně vyměněna řetězová sada ČZ. Doplněny vyhřívané gripy Oxford, odolnější blastry SW-motech s výztuhou a hlavně výměna pružin v předních vidlích i zadním centrálu za tvrdší Hyperpro. Je to rozhodně posun k lepšímu, ale světlost naložené motorky stále není taková jak bych si představoval.V plánu jsou kratší kosti.
Se Stromkem jsme v roce 2010 absolvovali 3-týdenní dovolenou Dolomity+Korsika+Sardinie, v roce 2011 opět třítýdenní cesta - po Balkánu.

istonbike
istonbike napsal 26.11.11 v 10:16

V téhle matně černé vypadá Stromek fakt démonicky,máš ho super vybavený a na parádních fotkách dávám 10b a přeji do dalších sezón bezva kilometry v sedle i stupačkách

V-Stromek
V-Stromek napsal 14.02.11 v 11:12

přeji hodně pohodových km 10.b

lajken
lajken napsal 17.12.10 v 13:53

Ahoj, parádní motorka Moc hezký fotky i popis, taky o něm uvažuju... Naloženej vypadá krásně, 10b jasných.

HordaStodulky
HordaStodulky napsal 11.12.10 v 16:44

Super volba , hodně šťastných km v sedle, máš to za 10b.

TRA
TRA napsal 10.12.10 v 16:58

Ode mne to máš taky za 10 b, pěkný kousek.