BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník CEC1L
Vloženo 24.11.2010
Aktualizováno 21.8.2011

Dobrá volba, její jízdní vlastnosti jsou naprosto famózní. Univerzál, který má rád i dlouhé cesty.

Tahle motorka se mi vždy líbila, ale vždy mi připadala taková moc tuctová, protože ji má spoustu lidí. Teď už vím proč je "nás" tolik

Byl to takový rychlý nápad na začátku července. Měl jsem kupce na svého stylového Montauka a nikde nic vyhlídnutého, co by mne zaujalo. Nechtělo se mi pro motorku zase jezdit do německa. Naštěstí jsem narazil na kousek, který vypadal hoodně slušně a byl jen 100km daleko. Zajel jsem se podívat a bylo rozhodnuto : BERU ... o to lákavější, že jsem na ní odjížděl za 10 dnů na dovolenou do Alp.

Motorku jsem koupil s doplňky Wunderlich a Touratech Disierto III a dva origo kufry, jinak ABS, RDC, ESA, ASC, vyhřívané rukojeti považuju u BMW za standard.
Pořídil jsem druhé sedlo (to origo bylo opravdu špatné, po 200 km jsem už nebyl schopen najít polohu, jak bych si sednul), všechny červené plasty jsem nechal potahnout carbonovou fólií, zvednul jsem řídítka nádstavcem od Wunderlich. Ještě mám namyšleno pár drobných doplňků a pak hlavně hurá na cestování.

Petr_TA
Petr_TA napsal 03.04.16 v 21:04 10b.

Mooooc pěknej kousek
Mám tu samou bramboru a taky to nabyl můj favorit ...
Taky už vím proč jí má tolik lidí
10b

Alan-2
Alan-2 napsal 28.12.11 v 22:26

Nádherná , opravdu to vypadá móóóc hezky s tou karbonovou fólií, nemá to chybu .
Na cestování jak dělaná, taky si jí po 1150 koupím, ale budu muset ještě chvíli šetřit .
Ať ti dělá jenom radost, hodně km bez problémů.

Ještěrka1
Ještěrka1 napsal 22.03.11 v 22:07

Ahojky,sluší Ti to na ní 10b snad se brzo potkáme na vyjížďce

LachtanJirka
LachtanJirka napsal 23.02.11 v 21:54

Zdarec mazec ,jo.jo pěkná,ta výbava je taky luxusní. No a ta černá co je dnes ? Dám ti 10

petr01
petr01 napsal 06.02.11 v 21:17

Zdar,jeden z nejhezčích ADV co jsem zatím viděl.
Přeju spoustu šťastných kilometrů a posílám 10 bodů.