Suzuki GSF 600S Bandit (1995)

Vlastník Ferri92
Vloženo 9.9.2010
Aktualizováno 19.10.2010

Moje druhá motorka...tentokrát jsem dala na suzuki a určitě jsem udělala dobře A netrvalo dlouho a patřím do klubu bandit pičo!!!

Motorku jsem koupila v červenci 2010 ihned  po úspěšném ukončení autoškoly (B a A).
Po dvouleté zkušenosti s Varaderkem jsem si řekla, že budu postupovat víš...Na Varana nedám dopustit, parádní učitel a mezi 125 snad velmi podařená image.
Nějaké 6-ti kilo mě moc zaskočit nemohlo, v případě nudy jsem si zapůjčila i něco většího než pouhou 125-ku např.: MZ150 ...Szuki GSX-R 1100 (86)-velmi krásná motorka co bych za ni dala... Horneta 600...Cagiva Elefant 750 - v mém případě velký zážitek-já se svou výškou jsem si troufla na něco tak velkého a pak už mě z ní nemohli dostat ...Yamaha 500 (nevím co přesně to bylo)...Yamaha Virago 125...Kawasaki Eliminator 125 a jako třešinku na konec přítelovu Suzuki Intruder 1800R2...
No a teď zpět k Banďourovi
Po nekonečně dlouhém hledání na internetu jsem ho našla a ihned si pro něj jela...Byl to pátek, už celkem večer a počasí nebylo taky moc přesné. Dojeli jsme až do HK, podívali, vyzkoušeli, zaplatili a vyjeli zpět k domovu... Bývalý majitel velmi příjemný a milý člověk...
Byla jsem zvyklá ze svého kapotovaného mazlíčka na trochu jiný posez, ale furt sem si říkala, že mi tam něco chybí, že by ty kapoty? :) Už byla docela tma a mračna se honila. Po cestě jsme se seznamovali, chtěl mě i pozvat na kávu, ale styděl se Krásně jsem si zahřívala nohy o motor. Vzala jsem si pouze rifle a motobundu a ty rifle to byla chyba, že?... No Bandit mě velice mile překvapil! Jel si sám nemusela jsem se ani nijak snažit No fakt - krásné řazení, ovladatelnost výkon - úplně dostačující po 125...Byl to opravdu den D po chvilce začínalo takové to pokapkávání, které nemá rád skoro žádný motorkář Člověk si říká to je dobrý...To nic no a pak to známe, že..buď to začíná mírumilovně postupně houstnout nebo se to s náma nesere a začne chcanec ja sviňa Někdo se na mě domluvil a věděl, že zrovna já pojedu odtama tam a zrovna na nové moto a zrovna večer tak si to vychutnali Krásně hustě pršelo..no prostě romantika!!! podemnou vrčelo no spíš cválalo několik koní a já jim nemohla říct KONĚ MOJE HYJÉ protože by se koně poplašily a začly se pást vedle silnice na louce Jeli jsme si krásně kliďánko, všechno skoro durch, nic jsme neviděli protože nám pochodeň uhasil déšť...Pak jsme udělala něco, co jsme dělat neměla poposedla jsem si a nějak mi hrklo více vody do klína že by to více steklo z bundy? No dojeli sme v pohodě, celí, akorát teda spíš víc jak míň zmoklí Tím, že jsme jeli pomalu jsme dojeli celkem pozdě... a jak jsem se ráno vzbudila, myslela jsem si, že se mi to pouze zdálo:)
výkon i obsah stačí
brzdy
no a vše ostatní co je na jiných motorkách :)
prostor pod sedlem
posez
zabírá pěkně od spodu
chybí mi plasty a plexi
větší spotřeba
občas se jí nechce startovat
chybí zadní držadla
Moc km jsem s něm zatím nenajezdila, proto i ten popis zkušeností je celkem chabý, ale vše se časem doplní tak jak foto!!!dávám pouze 1fotku a to ještě od minulého majitele, protože momentálně po ruce svoji nemám (snad mu to vadit nebude, je to jen dočasně)

Protest
Protest napsal 31.10.12 v 19:06 10b.

mooc krásná a nejen moto

C.B.R
C.B.R napsal 07.04.12 v 05:57

moc pekna

mikisv1000
mikisv1000 napsal 07.01.11 v 18:18

hoj,zaBanďoura 9b:co ten špinavej motor a žlutý svody!?!
jinak jsem měl to samé,ale v S.
Já si jel od Náchoda pro své SV do Přerova:tam teplo slunce,zpet -chcanec hnus a bláto,to krásné nablískané SVo co jsem si koupil mi stálo na dvoře zahnojené jak kroska a já vedle mokrý až na trencle :)
tak aťi ti to pěkně jezdí

Ferri92
Ferri92 napsal 15.09.10 v 11:50

Ahojky všem..děkuji i Vám přeji mnoho šťastných km

Avelina
Avelina napsal 14.09.10 v 21:46

Ahojda, konečně holka s Banditem Ať Vám to spolu jezdí a doufám, že to někdy společně protáhnem