Honda NSR 125R (1999)

Vlastník tuner-milda
Vloženo 19.8.2010
Aktualizováno 16.3.2013

Moje NSR má dobré zrychleni a celkem slušnou maximálku o kolo 150km/h ..sem sní spokojený. pár škrábancu ale nic moc velkého.

První dojmy - 125 2T je prostě bruska vyladěná na 18kw dá se sní vcelku pohodě zajezdit není to žádný prdítko jak 125 ve čtyřtaktu. Motorka mi padla do ruky skoro okamžitě na rozjezd má sílu na rozdávaní.

Řídí se parádně.Trošku tvrdé tlumiče na můj vkus ale to je ok ..přece jenom je to silnica ... v obci vás to nutí jet zychlejš neš dovolují předpisi ale dá se skrotit :D Je to fakt mašina na stopětadvácu !!! ještě mi to nejde pořádně klopit do zatáček. Ale to chce asi věčí rychlost aby si to lehlo.

připsáno:8.1.2011 Nuda nuda nuda :D :D Strašně moc se těším na jaro, už to nemůžu vydržet! Ale předtím musím spravit přívěru,lanko spojky,a uchází mě zadní pneu. a dalších pár blbostí..Takže mám co dělat a taky to bude stát když to všechno sečtu dohromady :( Ale mě se to vyplatí!

připsáno: 7.4.2011 jaro už je tu motorka v cajku ,měsíc už skoro jezdím.

připsáno: 7.10.2011 Už takřka po sezoně najeto 3000km za tento rok což není málo ale ani hodně. Je to tím že jsem jezdil spíše víkendově. Na motorku jsem nemusel ani sáhnout celí rok vydržela bez závad. Až na pár blbostí aby byla v dobré kondici. Počítám že ju ještě do konce měsíce ještě projedu a bude se zimovat. V rove 2012 počítám se Suzuki GSXR 600 ale až tak ke konci sezony.

kadlic7
kadlic7 napsal 08.01.11 v 12:14

moc pekny kousek at slouzi

tuner-milda
tuner-milda napsal 30.08.10 v 10:33

dík neboj nějakej text ještě přidám ..až budu mít víc naježděný.

crasherx
crasherx napsal 29.08.10 v 02:19

Máš tu NeSeRku pěknou, to jo Ale pár fotek navíc a něco málo v deníku by neuškodilo, ať je se na co dívat
Jinak nejels náhodou dneska po okresce mezi Hrušovanama a Bratčicema?

Tož ať to šlape a jezdí pokud možno bez nehod