BMW F 800 S (2007)

Nalezeno 11 záznamů

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 31.12.12 v 14:11

gratuluji k nákupu
ještě štestí že jsi neskončil u itálie!!!

COMPANY
COMPANY napsal 28.01.11 v 13:41

Krása za 10

Marex
Marex napsal 22.11.10 v 22:17

Žlutá, deutsche, pidlooká,
Pepa před ní jenom toká.

Toká jako tetřev hlušec,
byť to není Ital- vůbec.

Však Pepovi to nevadí,
a jemu radost nahradí,

že má navíc pár kubíků,
teď může sníst víc knedlíků.

spidi.cz napsal 22.10.10 v 13:20

Díky za názor, přes 200 určitě nejezdím, a když tak jen chvíli, jednak se bojím a druhak jsem měl již za rychlou jízdu papíry v odmašťovně...Určitě to není motorka na hnaní na krajní meze. Není to nic ultimativního, ale to v BMW, když toto stavěli věděli. Mě stačí její hravost a radost se kterou jezdí po silnicích. Po Raptoru 650 je to super fungující stroj.

Richia
Richia napsal 20.10.10 v 23:54

Chlape, preji Ti moooc stesti a kilometru. ALe takovy univerzl to zase neni. Mluvi ze mne vice jak 20.000 km za rok, ktere jsem na ni udelal. Zjistis, ze brzdy, predni, nic moc. Podvozek, pokud pojedes do 200 Km/h je dobrej, pres tuto rychlost, hodne problemu. Nejhorsi je to okolo maximalky. Pokud ji nebudes trapit jako ja je a bude vyborna. U motorek do roku 2008/ zacatek 2009 se objevuje spousta "malickych" chyb, ktere pekne naserou. Pokud by jsi je mnel nechat odstranit z vlastni kapsy, nedoplatis se. Celkove "chybicky" by mne stali vice jak 120.000 kc pokud bych je mel platit z vlastni kapsy. Nastesti bylo vse v zaruce. Jinak, pokud ji nebudes hnat az do krajni meze, budes s ni max. spokojen. Ja mel spotrebu okolo 5,5l na 100km a muzu ric, ze jsem ji "netlacil" , ale jesdil na ni.

Jirmal
Jirmal napsal 24.08.10 v 14:12

No konečně ta správná volba značky těším se na srázek ve Všerubech v rodině Káček atd.

xLarry
xLarry napsal 20.08.10 v 21:19

Není čeho se bát

spidi.cz napsal 20.08.10 v 16:53

Myslím si, že lidi mají strach jít do motorky, kterou jen tak někdo nemá. Každý zná VFR800. Ale tenhle němec je prostě zvláštní a vyjímečný a to mne láká.

xLarry
xLarry napsal 20.08.10 v 09:17

Rok trvalo než se tu s ní objevil někdo novej Je to super strojek, furt mě baví. Tak přeju spoustu radostných a bezpečných km.

spidi.cz napsal 18.08.10 v 21:15

Jinak díky za gratulaci.

spidi.cz napsal 18.08.10 v 21:15

Jo jo je kt omu antihop, máš pravdu, lae tato antihop nemá a neudělá to...