Honda VT 750C Shadow (2002)

Vlastník Dekárna
Vloženo 8.6.2010
Aktualizováno 6.10.2011

Taková úlitba bohům. Ještě to není to co bych si představoval, ale alespoň jezdím a mám pocit, že tohle by mi mohlo chvíli vydržet. Airbrush (nic, bez čeho bych nemohl být.), plexi, přídavná světla, opěrka, výfuky Cobra.

Po prvních cca. 70km si na sebe zvykáme. Trochu se peru do zatáček, ale jde o zvyk. Jinak sedí dobře, neroznosti vozovky jí moc problémů nedělá. Člověk cití, že má něco pod zadkem. Brutální zvuk díky výfukům Cobra a pravděpodobně špatně seštelovanému karburátoru. :O) Najeto má 9980 mil. Dle motodoktora by to mohlo odpovídat stavu motorky. Nejbližší investice budou pneu (sada Pirelli) a řetězovka. (objednáno) Pro jistotu výplně.

V neděli jsme dali 325km a světe div se spočítal jsem si spotřebu a vyšlo mi 3,81l/km. Buď je to fakt úsporná mašinka, nebo neumím počítat. :o)

Tak na sklonku roku 2010 už jsme na sebe dost zvyklí. Potvůrka poslouchá, nezlobí, a dělá skoro všechno co chci. Pořád je úsporná, pořád je poslušná a pořád se tváří, že to už nikdy nebude jinak. Teď se díky osudu chystáme na cestování ve třech... Tedy já + batůžek + Shadowka. Tak tedy ještě uvidím, jak to bude s pohodlím pro batůžek... Chystám případnou úpravu sedla.

Tomino78
Tomino78 napsal 06.01.15 v 11:01

To jseš ty, to je tvůj styl

bimbo750
bimbo750 napsal 19.06.10 v 19:18

VT 750-dobrá volba. Koukám,že v uživatelské recenzi se celkem schodujeme. Tak ať Ti, dělá Stín ještě dlouho radost.

Viper54
Viper54 napsal 16.06.10 v 08:51

Na Vodolku posílám gratulaci k novýmu stroji a plnej počet bodíků.

Boža
Boža napsal 08.06.10 v 18:16

Nádherná motorka jen teď nevím kterou máš před chvílí jsi registroval DragStara 650 přeji také u této mašiny pohodu nacestách a určitě si zaslouží 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 08.06.10 v 16:13

Parádní kousek ať dobře slouží jasná 10ka.