Suzuki GS 500E (2006)

Vlastník Bohunka
Vloženo 22.5.2010
Aktualizováno 3.6.2014

22.5.2010 jsem ji koupila,na první pohled i posez jsme si sedly

22.5.2014 - prodaná na den přesně po 4 letech. Najely jsme spolu 30000km, bude zase v Olomouci a tak se budeme i vídat! Přeji nové majitelce spoustu šťasných návratů z cest

První dojmy - trochu jsem se jí bála - ale jen prvních 2000km :-) .. pak jsem "musela" zvládnout GG, mimčo se po dovolené přizpůsobilo mojí prťavé postavě a začalo nám spolu být dobře

Motorku bych doporučil pro - pro malou ženu

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, padáky, kufry Alu-milanek, top, zásuvka 12V

6.4.2014 po 30000 společných km ji prodávám a vřele ji nějakému jinému trpajzlíkovi doporučuji!

mám ji po Lištičce, byla ve velmi dobrém stavu, má padáky a plexi Givi, prodejce FreeMoto Prostějov - velká spokojenost

12.6.2010 - dnešním dnem jsme spolu překročily hranici 500 společných km. Zpočátku jsem se bála,jak na ní zvládnu jezdit,ale po prvních metrech po areálu garáží jsem překonala ostych, vyjela jsem do provozu a i tam to bylo fajn. Jsem na ni hodná a ona mě poslouchá na slovo. Nejsem žádný střelec,ale moc mě to na ní baví. Dnes jsme si dělaly společnost 270km a myslím,že i ona toho měla večer plné zoubky.Já teda jo! Ale věřím,že to bude čím dál lepší a že se spolu vydáme na delší a náročnější tratě.
Chybí mi na ní ukazatel paliva a úložný prostor pod sedlem-ten jsem sice vyrešila malým tankvakem,ale moc jí nesluší,úplně nahatá je nejkrásnější...

21.6.2010 - první letní den ,počasí nic moc,ale na vyjížďku jsme si přece jen vyjely. Jsem ráda,že ji mám. Pomáhá mi utéct od splínu a smutku...začíná mě to s ní bavit čím dál víc, užívám si jízdu a teším se na každý společný kilometr.

8.7. 2010 - najely jsme spolu 1200km, víkend byl ve znamení Pastvin, jízdu v zatáčkách jsme si skvěle užily a za měsíc se chystáme do Alp na GG - držte nám pěsti

28.7.2010 - překočily jsme 2000km a pořád trénujeme na GG

GG máme za sebou!!! 12.8.2010 mám podlehl :-p Měla jsem strach, že si moc troufám, když mám najeto jen 3800km - ale před dovolenou byl trénink velmi intezivní a tak asi díky tomu jsem GG zvládla bez větších problémů. Najela jsem 1681km! Motorka úlně bez problému!! Po návratu byla upravena brzdová páčka (mám krátké prsty) a doplněna brzdová kapalina. Je pohodlná, byla jsem jen unavená,ale bolest z nepohodlné jízdy jsem necítila. Spotřeba úplně luxusní! Přesunouvou cestu jsem jela za 3,2l a GG jsem dala za 3,9. Naložená jsem byla jen v zadním kufru,boční tašky ani kufry zatím nepotřebuji.

16.10.2010 - v Olomouci ukončená motosezona a my máme za sebou 7500 společných km a těšíme se na jaro

12.3.2011 - začínám sezonu na sníženém mimču a 250km ve slunečném počasí

29.7.2011 - zvládly jsme Passo d´Stelvio

SUPER MOTORKA - MIMČO

6.4.2014 - za 4 roky jsme toho spolu zvládly mnohem víc než je psáno, naposledy jsme si prohlédly Julské Alpy. Letos se naše cesty rozdělí, v garáži u stojí nová motorka - Suzuki XF 650 Freewind

22.5.2014 - na den přesně po 4 letech je prodaná!!! Zase ji budu vídat, protože zůstává v Olomouci a přeji majitelce mnoho příijemných km

Pupi04
Pupi04 napsal 25.05.14 v 19:55

Původně jsem hledal kámošku se stejným jménem... Hezké povídání. Hodně kilometrů kolama dilů.

Bohunka
Bohunka napsal 06.04.14 v 23:01

Po 30000 společných km ji prodávám a vřele ji nějakému jinému trpajzlíkovi doporučuji!

comforty
comforty napsal 27.12.13 v 11:06

Typická mootrka kdo sou postavou mrňaví jako japončíci což sou liliputi a motor tak pro začátečníky ,nebo ty co se bojí nadupaný mašiny

lsafric
lsafric napsal 04.06.13 v 18:45 10b.

nexus
nexus napsal 01.03.13 v 19:49 10b.

jj Géeso, poctivá motorka