KTM LC4 Adventure (2003)

Vlastník pawko
Vloženo 5.5.2010
Aktualizováno 8.10.2011

Moje první motorka.Jak se říká: láska na první pohled.

14.9.2010
Tak po pěti měsících najeto něco kolem 6000km, projeto Rumunsko a Ukrajina po vlastní ose. Stále sice řeším občasné problémy s provozem, ale pokaždé mě dovezla domů. To co vyjela a vydržela je obdivuhodné. Užil jsem si to.

8.10.2011
Takže opět po roce najeto pár dalších kilometrů. Káťa dostala pár vylepšení a to hlavně akrapa! No musím říct, že se ve Slovinsku vyznaj - supr věc.
Byla pokořena další destinace Albanie a myslím, že zatím nejlepší motodovolená.

miko69
miko69 napsal 15.12.12 v 19:09

ahoj potřebuju poradit se seřízením ventilů díky

TonyR
TonyR napsal 07.10.10 v 18:02

Nazdárek, máš ji pěknou a jak psal kolega níž, už alespoň víš co v ní máš, tak ať slouží

Torgue.l
Torgue.l napsal 26.05.10 v 16:34

Ahoj ja si na rok 03 nemohu ztěžovat. Byl to výborný stroj, dělal jsem pravidelnou údržbu olej, filtry, řetězovku, ventily, gufera atd. Nikdy mě nenechala ve štichu, že by přestala jet! Dokonce než šla do světa, tak se na ní učil můj kamarád (jeho první zkušenosti na moto) a motorka najela dalších 6000 km bez problémů! Záleží dost na majiteli jak se o ní stará Nedávno mě potěšil nový majitel, který zavolal a moto si chváli. Pokuď je zanedbaná doporučiji projít i ložiska a gufera v kolech + přepákování... Samozřejmě přeji už jen šťastné chvíle s Katkou

task71
task71 napsal 08.05.10 v 20:59