KTM LC4 Adventure (2000)

Vlastník tomik.trb
Vloženo 21.7.2007
Aktualizováno 17.10.2010

Je to takovej litle-big bike. Celkem lehká ale hodně vysoká! V terénu mazec, na silnici středověk.

Zkušenosti: Dost velký vybrace do řidítek - vyměnil jsem origo rukojeti za měkčí+silnější cyklistický. Dobrý je kick start, když už nestíhá batrka po častym startování, tak nakopávačkou to de vždycky, jen se to musí trochu umět.
Po jednom pádu jsem prorazil palivovou nádrž v místě uchycení na šroub pod sedlem.
Zavařili mi to u KTM Hadler Brno. Drží tom, neteče to, tak jsem nemusel ani kupovat novou. Místo origo podložky na šroubu nádrže dán větší kus plechu, který líp roznese příp. náraz.
3. řadící páčka je zase v prd... je fakt dost naraně to soudruzi od KTM nezvládli, ale u jinejch endur to většinou není lepší! Provedeno svaření + nová pružina a šroubek místo nejtu. Zatim to funguje, ale je to taková provizorka. (Koupena další nová do zálohy) . V hlavě se už pracuje na ocelovém provedení...nikdo to zatim nedělá??

Podruhý ulomenej boční stojan, tentokrát v uchycení na rámu. Bude proveden odřez a koupě nového od SW-Motech. Ten je na šrouby a má lepší stabilitu!
Tak SW-Motech namontován. Zkušenosti - V SW.Motechu asi nemáj vubec šajn jak tenhle buchar moc vibruje. I po zajištění šrouů loctitem, se oba postupně vyklepali a 2x mi bočák za jízdy upad. Dal sem jiný delší šrouby a z druhý strany zajišťovací matky ... a je klid.

Cesty: Mám ji cca 3roky. Byla se mnou na Zakarpatský Ukrajině & Rumunsku. A právě pro takový cestování to byla asi ta správná volba! Vydržela všechny pády a dovezla mě po ose až dom.
Taky se snažím sem tam jezdit off-srazy a navigační Rallye ... EnduroVysočina, 2x MotorajRallye, Atav, Motoride Enduro Challenge SK, ...
Jinač off vyjížďky po rodným kraji.

Další info:

lexusai
lexusai napsal 10.01.16 v 16:01 1b.

TonyR
TonyR napsal 23.01.11 v 12:36

hezká

zikky
zikky napsal 01.02.10 v 16:03

Super

Adry
Adry napsal 29.11.09 v 18:12

Pěkná motorka a ty ostatní taky tak at se ti vše daří a pohodový offík nejen v roce 2010 a dávám 10B

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.02.09 v 19:31

Super stroj pro opravdový chlapy