KTM LC4 Adventure (2005)

Vlastník Gutmanek
Vloženo 5.7.2014
Aktualizováno 6.11.2018

Není to žádná leštěnka z garáže a to jsem na jednu stranu rád že mě nebude bolet u srdce když sní někde lehnu v Offoadu. Každopádně postupně si jí doladím.

KTM 990 Adventure R: ještě je čas:-)

První dojmy - Byl jsem zvyklej do teť na ostrý enduro 450 exc a chtěl jsem něco i na delší trasu a tohle byla jediná volba která mě lákala samozdřejmě LC8 ADV ale na tu je si myslím dost času na té každý končí...:-D byl jsem nadšenej jak se to dá držet na polnačce přes 100km i 120:-) a ta motorka se chovala uplně příjemně nad očekávání a nejradši má sjiždění z asvaltky třeba na louku a přitom nemusíte hledat žádný sjezd prostě to vemete kudy budete chtít...:-)

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kro má rád oranžovou:-D

Doplňky na motorce - akrapovič...,gps rally,aut. roadbook,kryt pod motor,enduro blatník, sklopná zrcátka, kryt světel Touratech, rally kapota a uprava držáku roadbooku a gps, top case Big husky na výlety...

skušeností zatím moc nemám ale řeknu očekávání od motorky: zatím mám výlety kolem 100km, ale určitě chci vyskoušet i delší v tandemu třeba i 400km na vybrace jsem zvyklej tak to tu nebudu řešit stím každý musí u jednoválce počitat a upřímně do tech 120 v tom nevidím mínus, a to na tom mám enduro špunty a haltry prozatím možná i ponechám krom cestování na silnici, na dálnici se rozhodně nechystám co tam stejnak nuda...to jsou cesty pro zalehávače. Tahle motorka je stvořená na silnice 2 až třeba 10 třídy krásně se ovládá do zatáček a doporučuju Akrapoviče a tlumivku ven a jste atomaticky středem pozornost a to i kdyby kolem vás jelo třeba 50 motorek, neni člověk co se neotočí ukrutnej rambajs a to i s tlumivkou brzdy bomba od model roku 2004 kdy se začali do předu strkat 2 brzdiče brembo a neni jim co vytknout prostě špička na poměrně lechkou motorku cestovat na jednoválci je o nátuře je jasné že to nebude pohodlné jako na 2válu, ale rozhodně si to mužete užít. a to i v tandemu z nějakou křehčí slečnou která se za vás schová
stavajcí řetězovku 16-50 na kterou se to zvedalo jak v počitačové hře jsem zvolil 16-45 a hned je cestovka příjemnějšín a v terénu stále netřeba jednička, na delší cesty určitě origo 42 možná 40 jinak noční jizda potkavačka super a dálková tragedie skusím lepší žarovku a nebo pak přídavky

Proběhly drobné úpravy jako třeba náztavce řidítek 18mm origo ktm,iridiova svíce,diodové blinkry pro co nejměnší zatěžování zapalování se všude snažím nacpat diody... Nový potah sedla, nové neopreny na předních WP

Matthew155
Matthew155 napsal 13.01.22 v 21:25 10b.

Krásne si ju spravil

bjaci
bjaci napsal 19.10.16 v 20:51 10b.

Nádherný stroj!!!

qetaczech
qetaczech napsal 04.04.15 v 11:08

Kdepak se da sehnat takovejhle sexy kokpitek??

Gutmanek
Gutmanek napsal 12.12.14 v 21:19

Spotřeba pořád 5.5 přesně a to jedu podle sebe chvilkama pohodu, ale dokažu jí i zatopit na delší trasu při klidné jízde a silničních gumách to pujde i pod 5 ale to už ta motorka nesplnuje ten správný učel

Gutmanek
Gutmanek napsal 12.12.14 v 20:52

Rok 2014 najeto od koupě a go motoru přes 4 tis km a naprostá spokojenost silnice, terén a i v tandemu s křehčí slečnou žádný problém a když se umí přitulit je to dvojnásobná radost z jízdy nejvíce na jeden zátah po silnici 340km dá se to je třeba bejt krapet zocelen a to mám vzadu 45ku rozetu místo 42(origo) podstatně menší maximálka, pneu na ostré enduro maxxis desert do terénu špička a překvapivě i na asfaltu jsem si chvilkama připadal jak na motárdu pro rok 2015 pořizuju kufry a cestovní pneu mitas E 09 rozetu 42 a někam vypadnout za hranice CZ dostala nový olej zn. Midlant 10W50 vyrobeno ve Švícarsku myslím že od Motorexu to nebude mít daleko chtěl bych ještě nějaké maličké plexi nejlepe touratech přibyde i ochrana předních světel touratech objednáno