Jawa 350/360 panelka (1965)

Vlastník lubom65
Vloženo 29.3.2010
Aktualizováno 15.6.2011

Třinda shodou okolností stejného věku, která mě odchovala ve svém sedle .

Byl to můj vůbec první motocykl, na který jsem přesedlal rovnou ze skládacího biciklu Eska. Proto hlavně s dostatečným respektem a úctou. Předtím jsem se jen párkrát svezl na kejvačce 125ce půjčené od kamaráda.
Měl jsem ho docela dlouho. Od učňovských let, přes 2letou vojnu, celkem asi 8 let. Se svojí výškou jsem na "panelce" často trpěl křečemi v kyčlích. Byla na mě hodně nízká. Proto se za tu dobu dočkala menších úprav, oprav a nakonec celkové přestavby a modernizace. Dostala krásnou modrou barvu, vypalovaný lak, 18ky kola, nové chromy,... i ten nejmenší šroubek byl zlatě pozinkovaný. Z originálu zbyl jen rám a blok motoru. Skládal jsem ji doma u postele, všechno bylo čisté, nové, jako z fabriky. Když byla postavená a vypustila první obláčky M2T do kuchyně, sjel jsem s ní těch 5 pater po schodech činžáku na ulici. Nebylo to poprvé. Do té doby byla doma "na skříni" asi už 2x

Foto na Rajčeti

mauser98
mauser98 napsal 06.04.10 v 12:31

Jo zažil jsem něco podobného a taky jsem to tu zdokumentoval.Akorát jsem nemusel jezdit po schodech měli jsme dřevěnou garáž.Akorát nevim já bl...proč jsem tak málo fotil.Jo tenkrát měl motorku snad každej kluk.Dávám 10

kasaka
kasaka napsal 30.03.10 v 00:11