Suzuki GT 750 (1972)

Vlastník mlikyn
Vloženo 24.3.2010
Aktualizováno 24.3.2010

vodní buvol - motorka má úžasný specifický zvuk
Když jsem motorku kupoval psal se rok 1987 to bylo něco a blbec jí prodal v r.1993,ale to už se nevrátí a ani nevím jak skončila. Zažil jsem sní super zážitky a historky,dokonce mi zařídila i přezdívku

Když se při jedné vyjížce, uštípl těsnící kroužek na hřídeli u vodní pumpy a voda se tlačila do prostoru převodovky a spojky...a přes odvětrání se valila vytvořená emulze ven... přišel můj kamarád a prohlásil... to je "mlíkárna" a od té doby mám přezdívku "mlíkyn".

scott67
scott67 napsal 04.11.22 v 16:37 10b.

Ten buben vepředu nemá chybu !

valivali
valivali napsal 21.03.11 v 20:09

pěkný háro, i motorka

fzr6
fzr6 napsal 15.07.10 v 16:51

10b za tu fotku!!! boží

mlikyn
mlikyn napsal 27.04.10 v 18:45

Koupil jsem jí od jednoho kluka co byl tenkrát v partě motorkářských nadšenců... mezi ně patřil i dnes už pomalu dva roky nebožtík Ondra Lelek. No byly to prachy za které jsis koupil tenkrát novou škodovku. Ale stálo to za to... holky se lepily samy To když jsme tenkrát s klukama někam vyrazili to bylo pozdvižení

LUKAS010203
LUKAS010203 napsal 16.04.10 v 21:19

No tak to je kurva doprdele mazec. Za komančů japonce a ještě takového exota. Klobouk dolů a myslím, že tu tenkrát bylo hodně málo lidí, co se tomu mohlo rovnat. Docela by mne zajímalo, kolik to tenkrát stálo a co jsi tomu musel obětovat. A jak jsi to vůbec sehnal... Dávám 10b.