Suzuki GT 750 (1975)

Vlastník crb
Vloženo 25.5.2023
Aktualizováno 25.5.2023

Velká těžká hlasitá výkonná mašina

První dojmy - První dojem z jízdy byl užasnej pěknej zátah se supr zvukovou kulisou zvuk tříválce je užasnej. Motorka mi hned padla do ruky mám víc gtček tak jsem tak nějak věděl jaký to bude ale stejně mě motor překvapil jak jede.

Nic jinýho než japonci 70 let mě nezajímá a hlavně dvoutakty gt 750 je pro mě top co mužu mít tak když se před nějakým časem objevil inzerát totálně rozebraný a zbídačený motorky za celkem slušný peníz rozhodl jsem se ke koupi. Motorku mi prodejce dovezl až domú bylo toho asi osm beden rám kola napul rozdělanej motor ale s funkčníma papírama. Když jsem se tim začal prohrabovat zjistil jsem že je praský čep z klikové hřídele co pohání alternátor něco bylo dvakrát něco tříkrát něco chybělo. Rozhodl jsem se pro kompletní renovaci začlo schánění dílú po celym světě pískování lakování leštění. Po roce byla motorka téměř hotová a poprvé jsem ji nastartoval. Nyní už je po stk a začínám najíždět první km je to užasnej stroj s vynikajícím motorem, okolo 4000 ot. motor táhne jak tank.

puod
puod napsal 13.06.23 v 09:53 10b.

To je taková nádhera , ta barva, všechno dokonalé, asi začnu něco podobného shánět

Dolin
Dolin napsal 01.06.23 v 22:32 10b.

Smekám!

mrm
mrm napsal 01.06.23 v 12:05 10b.

To je krása

jise
jise napsal 01.06.23 v 10:36 10b.

Nádhera

Animals21
Animals21 napsal 29.05.23 v 12:03 10b.

Strašlivá pecka! Mám v garáži CB550K i F, ale s tímhle se to vůbec nedá srovnat. Renovace neuvěřitelná, smekám a závidím