Suzuki GT 750 (1976)

Vlastník jamall406
Vloženo 10.8.2021
Aktualizováno 10.8.2021

Policejní tříválcová dvoutaktní bestie s francouzkou sidecarou

Motorka koupena od lubos751 (Bohuňovice)

První dojmy - první dojmy teprve příjdou ale už ted se tešíme zkušenosti se side nemáne o to to bude vetší zábava

Ke konci roku 2020 jsem zkusil dát inzerat že koupím suzuki GT750 s doklady
Ozval se mi mistní člen že má na prodej policejní se side po par vyměnách na whatsapu jsme 1.1 2021 jely k olomouci pro nový projekt
po příjezdu domu se prošli veškeré díly a začlo klasické sepisovaní co sehnat nechat udělat atd. začli dlouhé hodiny u PC hledáním dílů japonsko,amerika,anglie
v době koronavirove je vše jednou tak složite a drahé. První zadrhel byly přední šavle které nechal bývalý majtel odchromovat. Sechnat někoho kdo by je v relativně krátkým čase obrousil další nachromoval a znova brousil na rozměr je nerealné, takže jsem schaněl všude možně nakonec se povedlo sehnat. dále jsem nechal udělat nový zadní blatník a sedlový plech od klempíře, podařílo se my sehnat originální box na vysílačku,motor je kompplet po GO nové ojnice+čepy+gufera+ložiska nové písty výbrus ložiska v převodovce zrepasovaná vodní pumpa.nová komplet elektrika a mnoha dalšího...lak jsem si dělal sám každý díl bylo nutné rozebrat vyčistit vyleštit atd motorka nebyla pojízdná od roku cca1995 dnes 10.08.2021 jsme byly za puvodním majtelem ukázat jak moto vypadá a rovnou nám na ní udělal dovozovou stk byl moc rád že jsme mu ji jely ukázat.

scott67
scott67 napsal 04.11.22 v 16:47 10b.

Velký projekt si žádá velké stratégy a umělce ! Pěkný výsledek !

Pedl
Pedl napsal 07.09.21 v 12:44 10b.

Skvělá práce

david19
david19 napsal 03.09.21 v 19:10 10b.

Top stroj...

dccz
dccz napsal 26.08.21 v 23:01 10b.

Jedna z nejhezcich motorek co je tu k videni MASAKRRR

dccz