Suzuki GSF 650S Bandit (2007)

Vlastník Dan_Viper
Vloženo 19.3.2010
Aktualizováno 5.10.2010

Moje první velká moto, proto dle všech doporučení a mých prvních dojmů jedna z nejlepších variant. Vynikající poměr cena / hodnota a hlavně radost kterou přináší

Bandita mám velmi krátce, takže těch zkušeností zatím opravdu málo. Využil jsem toho, že nejlepší ceny jsou po sezóně a udělal si radost k Vánocům a v prosinci těsně před tím než napadl sníh jsem jej dovezl po ose. Sice se na mne na benzince trochu divně koukali jestli jsem se nezbláznil, ale cesta proběhla v pohodě, bez komplikací a bez úhonu pro nás oba
Dnes (19.03.) jsem konečně Banditka vytáhl z hangáru, po té co jsem namontoval padáky (přeci jen nerad bych mu hned vážněji ublížil ... ) a vyrazil na cestu z práce k domovu. Nevím jestli se vám to taky stává - mám to domů cca 15, ale najel jsem 45 km No však jsem se na to taky těšil jak malý harant na Ježíška. Moje první dojmy, pokud nepočítám to zimní svezení, jsou samozřejmě jak jinak než velmi pozitivní . První příjemné zjištění bylo, když jsem jel v koloně a najednou se předemnou objevil výtluk a na nějaký vyhýbací manévr nebyl čas. V očekávání co to se mnou udělá, dle mých zkušeností ze skútra, a ono nic, pomalu bych ani nepoznal že jsem projel dírou - nu holt velký kola a dobré odpružení. Další velké pozitivum brzdy - tedy nemohu zatím hodnotit jejich maximální výkon, zatím se s Banditem vzájemně poznáváme, ale jejich dávkování je velmi příjemné.
S čím jsem se zatím nesrovnal jsou rychlostní stupně. Jakmile jedu, tak skoro nikdy nevím jaký rychlostní stupeň tam mám. Což samozřejmě není chyba v motorce, ale ve mně. No jistě, že jedničku poznám! Ale jestli tam 4,5 nebo 6 ... On to tedy Bandit pobere, i když tam je zařazená vyšší rychlost, tak se rychle bere za plynem a nedělá mu to problém. Za to já tam mám šestku a řadím dál, teda neřadím, už tam nic dalšího není ... docela by mne zajímalo jestli jsem s tím jediný. Asi si budu muset pořídit ukazatel zař. rychlosti.

Doufám, že už počasí vydrží a přibudou další (jen pozitivní) zkušenosti o které se pak podělím.

Losky
Losky napsal 18.02.14 v 13:44

krasavec, taky přemýšlím zase zkusit Bandita, ale Sko. Jinak taky jsem šestku dával pořád dokola

Huby
Huby napsal 29.09.10 v 21:11

s tím řazením si nedělej starosti já kdyby to šlo tak řadim i desítku vždycky jedu na trojku a chci podřadit na neutrál a zjisti že jsem podřadil čtyřikrát

Speedy_James
Speedy_James napsal 24.03.10 v 20:56

vypadá hezky a spokojeně a´t slouží

mirďa-1
mirďa-1 napsal 21.03.10 v 20:00

krásnej banďour dávám 10ku a přeju jen pohodový km

cable
cable napsal 21.03.10 v 10:10

jj diky a To GI-pro je v poho ještě jsem s nim neměl problém doporučuju