Suzuki GSF 650S Bandit (2007)

Vlastník Dan_Viper
Vloženo 19.3.2010
Aktualizováno 5.10.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

Losky
Losky napsal 18.02.14 v 13:44

krasavec, taky přemýšlím zase zkusit Bandita, ale Sko. Jinak taky jsem šestku dával pořád dokola

Huby
Huby napsal 29.09.10 v 21:11

s tím řazením si nedělej starosti já kdyby to šlo tak řadim i desítku vždycky jedu na trojku a chci podřadit na neutrál a zjisti že jsem podřadil čtyřikrát

Speedy_James
Speedy_James napsal 24.03.10 v 20:56

vypadá hezky a spokojeně a´t slouží

mirďa-1
mirďa-1 napsal 21.03.10 v 20:00

krásnej banďour dávám 10ku a přeju jen pohodový km

cable
cable napsal 21.03.10 v 10:10

jj diky a To GI-pro je v poho ještě jsem s nim neměl problém doporučuju

Dan_Viper
Dan_Viper napsal 20.03.10 v 19:40

Díky, díky, díky - všem. Doufám že si brzo mávnem jak se potkáme na silnici. ( Na jihozápad od Prahy jsou moooc krásně točené silničky )

bigdaddy
bigdaddy napsal 20.03.10 v 18:29

dobra volba , modra je super, davam 10 bodiku s tim razenim si zvyknes,ale bandaska to v klidu pobere a odpustí ti jeste mnoho dalsich kopancu oktere neni na silnici nouze
Preji mnoho stastnych km a pohodovych zazitku

cable
cable napsal 20.03.10 v 16:01

daalší bandaska do grupy tak blahopřeju ten to ma jasně za 10 bodíků a to Gi-pro ja ho mam a nemužu si ho vynachvalit takže doporučuju někdy na silnici zdar

Ronic
Ronic napsal 20.03.10 v 15:02

No jeziš marja krasavec otec míval 03 pak 07. Takže na Bandity říkam Super Stroj 10b

-Bad_Boy-
-Bad_Boy- napsal 20.03.10 v 12:17

super modrej banďour až budu přesedlávat taky po nich budu koukat 10b

BikeZ
BikeZ napsal 20.03.10 v 08:49

Dobrá volba , chválím. . Vypadá moc pěkně. S tou cestou z práce, se mi to stává pravidelně. Je to trochu záhada, čím je lepší počasí, tím je delší. . A s řazením si nedělej starosti. To se podá. Časem vypozoruješ rychlost a otáčky a budeš vědět co máš zařazeno. Kromě toho Bandit má elastickej motor, tak si lecos pobere. Já ho mám 3-tí rok a je fakt, že 7-tku občas hledám taky. Ale to na každé motorce. Hodně šťastných km a hlavně kolama dolu. Dávám za 10b.

sidar
sidar napsal 20.03.10 v 08:35

pekne napsany. Bandour pobere temer kazdej kvalt-ma skvelou elasticitu motoru. Na 6 mi jede bez cukani od 60-az po maximálku. Casem jsem se kvalt naucil rozpoznat podle pomeru rychlosti a otacek. Tak at ti dobre slouzi a hlavne bez padu. 10b

Pája13
Pája13 napsal 20.03.10 v 08:27

Nádherný krasaveček.Ať dělá radost.Mám už něco odježděno a stěmi kvalty to mám podobné.Taky uvažuji o Gi-pru 10 b.

green
green napsal 20.03.10 v 00:01

Myslím že sis vybral dobře, jedna za nahotin co se líbí i mně. Je to hezký univerzál jak na cestování, tak snese vzít za heft. Jinak já mám svoji Majdu taky neošahanou, ty kvalty první jízdu byly taky katastrofa ( předtím taky variátor ). Další jízda ale už lepší, a další už celkem bezproblémů. Myslím že je to jen ten začátek, kdy máš strach něco nedok*rvit a soustředíš se na moc věcí. Jak začínáš některé věci už vnímat reflexivně a rutinně tak to opadne a jde to už samo Super zážitky a sezonu přeju

Petr_cz
Petr_cz napsal 19.03.10 v 23:40

Pěknej Banďourek s těma kvaltama jsem na tom podobně, tak občas nevim, jestli tam je 5 nebo 6

Dan_Viper
Dan_Viper napsal 19.03.10 v 23:19

Díky, docela si to užívám

istonbike
istonbike napsal 19.03.10 v 23:13

Super "modrej" Bandita s těma rychlostma si nic nedělej já měl z počátku to samé za 10b a jen radost v sedle s novinkou...spojka + řazení