Honda CB 750 (1983)

Vlastník meridian
Vloženo 25.2.2010
Aktualizováno 28.7.2013

Tak jsem si pořídil Hondu CB 750 Boldor. Je to motorka, která už něco pamatuje, ale na své stáří vypadá stále k světu.

První dojmy - Je to kus težkého poctivého železa, ikdyž dneska už jsou motorky někde jinde, tak vždy byla radost se projet na tomto veteránku. Nejkrásnější bylo, že člověk měl při stovce pocit, že jede minimálně dvěstě, navíc motorka měla poupravené výfuky, tak měla i slušný zvuk.

Motorka bude potřebovat ještě nějakou péči, ale až ji dostane, tak se snad odvděčí pohodovou jízdou. Tato motorka se mi líbila už od doby, kdy jsem ještě jedil na staré Jawě 350 v 16 letech, ale tenkrát jsem ji nemohl dovolit. Teď mám Suzuki DL 1000 V-Strom, ale nemohl jsem odolat a pořídil jsem si ještě tuto babičku, protože se mi stále líbí.
Pro info dodávám, že motorka je registrovaná v ČR a předchozí majitel ji měl 14 let.

radek89
radek89 napsal 12.08.12 v 20:28

krásnej stroj

darina01
darina01 napsal 22.01.11 v 08:53

No teda,to je fakt parádní CB .To se už jen tak nevidí,máš jí krásně zachovalou.Jasných 10 b.

bazikGSX-R
bazikGSX-R napsal 16.09.10 v 09:34

Krásná klasika,kterých ve stavu jako máš ty,už mnoho nejezdí.Užívej si pohodové ježdění.Jinak než za 10b to ani nejde

Dřík
Dřík napsal 01.03.10 v 18:30

Máš to jednoznačně za deset! Takový kousky už se málo vidí

Jindra650
Jindra650 napsal 27.02.10 v 23:21