Yamaha YZ 250 (2000)

Vlastník paulyz
Vloženo 25.1.2010
Aktualizováno 17.1.2014

Můj nový stroj!yamaha yz250, jede jako pila, poprvní než jsem na ni sedl,tak jsem zbledl:D

První dojmy - poprvní než jsem na ni sedl,tak jsem zbledl:D

Můj první stroj byl fechtl v 11letech.Na mé 13té narozky jsem dostal
dirtbike 110ccm. na naučení to bylo dobré:) ,ale musely se tam vychytat ty čínské masařky.:),
ještě,že má tatík zámečnickou dílnu.Jezdil jsem s dirtem na krosové trati a jednoho krásného dne,když jsme tam řádili,tak mi jeden motokrosař řekl,že bych si už mohl koupit něco silnějšího a zrovna ten den jsem tam byl i s našima.Tak se to tátovi rozleželo v hlavě a ještě ten den jsme s tatíkem a bráchama seděli u netu a za 4 dny jsme jeli pro Yamahu YZ 250-ještě se s ní seznamuju a dlouho budu.Už jsem měl na ní nějakou poruchu v převodovce,začaly mi vyskakovat kvalty,ale s bráchou jsme to opravili a už zase šlape jako hodinky.Už se nemůžu dočkat jara a na nové zkušenosti s ní!!!

Orgovany
Orgovany napsal 07.11.10 v 19:43

Ty vole, já na tom jel a málem jsem se z toho posral . Je to svině jedna a žádnej hektolitr na ni nemá !
Na 15 let slušná odvaha .

paulyz
paulyz napsal 05.10.10 v 22:51

Dík moc

-vodník-
-vodník- napsal 05.10.10 v 21:24

pěkná mašina, fajn profil, máš oporu v tátovi, to se cení :) Ať ti to vydrží a mašina ať slouží :)

DomaSS.33.
DomaSS.33. napsal 17.02.10 v 18:50

No dobnrý no ve 14 letech 250ccm a 2 takty!Blbí je že když zaní vemeš nedožiješ se ani 15ctin!!!Ale jinak good!!!

Impreza007
Impreza007 napsal 08.02.10 v 17:42

pekná moto kámo ale na tvoj vek sa na nej veľa nepovozíš ideálnejšia voľba pre teba (keď je to len tvoja moto) by bola skor 85-125 podľa môjho názotu je lepšie mať slabšiu moto a davať jej kapky ako mať silnú moto a nepovoziť sa ale inak good :P