Cagiva Canyon 500 (2000)

Aktualizováno 18.1.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

Davcoun
Davcoun napsal 05.02.18 v 12:08 10b.

JA-NE
JA-NE napsal 24.10.13 v 16:19

...MNA TAK STRASNE POBAVILA RECENZIA TEJ KADŽIVY ZE DOVI DOPO
10b. ZA RECENZIU.

Kasha
Kasha napsal 31.10.10 v 11:19

tata jí měl ( verze jurrasic park ) a byl s ní spokojenej.

seikos
seikos napsal 18.06.10 v 14:47

Martinpret: ani bych neřekl že jsem narazil na zmetek. SPolehlivost byla na 100% a neopravoval jsem zhola nic. Jen popisuji vlastnosti motorky. A že motor škube, žere, vibruje a je těžce nekultivovaný, to je vlastnost a nikoliv závada.
Jinak do města je OK, i když do města patří spíš skůtr, než Canyon.

JirkaZXR: každý jednobuch vibruje. Některý více, některý méně. Přechod na jednobuch BMW 650GS byl o něčem úplně jiném. Nízká spotřeba, oproti Canyonu nádherně kultivovaný motor. A nikde netekl olej

Anti
Anti napsal 05.05.10 v 19:09

Je pravda že udělat s předchozí šestistovky pětistovku sice pomohlo tolik namáhané volnoběžce,ale výkonově to byl krok zpět.Žena měla šestistovku a vcelku v pohodě.Na pětikilu jsem jel jednou a nechápal jsem.Nechová se to jako jednoválec chce to točit a podtočená pětka se chovala pocitově jako ohnutá vývodová hřídel převodovky,alespoň tak mi to připadalo...

Makaron napsal 27.03.10 v 15:01

Já Vám to říkal chlapi-zase tak špatný to asi nebude-možná kus od kusu.Četl jsem recenze na toto moto a je to v poho.Dokonce i obchodník s motorkama mi řekl,že je to celkem dobrá mašina na naučení,až na tu dostunost náhradních dílů-jinak údajně dobrá.Věřme jim trochu.

Martinpret
Martinpret napsal 26.03.10 v 23:13

Mám ji dva roky, najel jsem pře 10 tis. bez jakékoliv závady. Skvělá do města o okoli. Hezká na pohled, lehká, ovladatelná a bez problémů. Mám k tomu ještě Fazera 600, tak to střídám. Ale po městě super.Možná je to kus od kusu, narazil jsi asi na zmetek. Martin

Makaron napsal 25.03.10 v 13:57

serte na vibrace-jede to

Makaron napsal 25.03.10 v 13:56

Mám ju a zatím v poho-je to sice ital ale jede

Jirka-ZXR
Jirka-ZXR napsal 21.03.10 v 21:49

Nechápu,proč si někdo koupí jednobuch 500, a pak je vyvalenej z výkonu a z vybrací.Výkon je v techničáku a neznám jednobuch, co nevybruje!Už jen chybí stížnost na hlučnost(u vzducháče moc divný)!Sorry,ale prostě jen špatný výběr!!!

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 15.03.10 v 11:53

Seikos:nevím co na to říct,dělí se to na dva tábory,a já na tom jel jak po dálnici tak po okreskách a mám ji u sebe v garáži(viz.Makaron)a zatím bez vad a závad...

seikos
seikos napsal 08.01.10 v 00:09

Big-daddy: no, ja ti nevim, ale kdyz ctu nazory majitelu jinych Canyonu tady na Motorkarich, tak temer kazdy pise jak je to motorove sragora. A kdo to nepise, ten nesedel na necem jinem

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 07.01.10 v 11:49

Tomu se mi nechce ani věřit, ale zkušennosti asi mluví za vše.Ale třeba to je jeden z deseti

Pavlusha
Pavlusha napsal 06.01.10 v 19:13

No pěknej Ital.Taky jsem to měl.Už je taky pryč.Prodělal jsem taky dost.Sice ne tolik,ale víc jak půlka to byla.Dostupnost dílů hrůza,pořád štelování.Není to motorka pro technické antitalenty.Ti by dlouho nejezdili.Přiznám to,že v srdci ji ještě mám.Byl to krasavec.

Milan1963
Milan1963 napsal 06.01.10 v 16:10

Je to hezká motorka,jen škoda toho motoru. .Ale dávám 10.

marnej
marnej napsal 06.01.10 v 08:52

Ty jo , to bude mít ten co to koupil radost jestli si to přečte , hlavně aby další volba byla jen spokojenost.

zikky
zikky napsal 06.01.10 v 08:12