Cagiva Canyon 500 (1999)

Vlastník Mahdivoj
Vloženo 18.2.2014
Aktualizováno 22.2.2014

Nádherný stroj, alespoň na první dojem.

První dojmy - Lehce ovladatelná motorka, trošku vibrační, ale i tak na ní bylo dobré svezení.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné i pro naprosté začátečníky. Dá se dobře ovládat i poslouchá každý povel.

Doplňky na motorce - Na Cagivě jsem měl přídavná světla, zadní kufr givi a boční brašny.

Cagiva Canyon je pro mne krásná motorka. I svezení na ní je radost - pokud se držíte při zemi a nechcete z ní udělat supersport. Velice lehce se ovládá. Doporučil bych jí klidně i začátečníkům. Je to klidný stroj, který dobře reaguje na každý povel.S motorem už je to maličko horší. Pokud vám nenastane nějaká porucha, tak je vše v pořádku. Ale běda pokud ano. Sehnat nějaké náhradní díly je celkem problém, hlavně pokud se jedná o díly které se porouchávají pravidelně (volnoběžka, magneto, startér). Když budete mít na stroj štěstí, tak vás odveze kamkoliv. Spotřeba se pohybuje kolem 6l na 100 km, což není tak tragické. Podvozek je naprosto úžasný, i ve větším terénu nemusíte mít strach, že se s motorkou něco stane. Nejlépe se motorka cítí na šotolině, nebo v lehkém terénu. Ale i na silnici jde o kvalitní svezení. Pro spolujezdce může být delší jízda celkem nepohodlná, nemá kolem sebe moc místa. Tuto motorku na cestování přesto doporučuji. Je však třeba přihlédnout k tomu, že jde o lehké enduro a nečekat od ní zázraky v pohodlí.

janiea
janiea napsal 22.02.14 v 12:29 10b.