Cagiva Canyon 500 (2000)

Vlastník seikos
Vloženo 5.1.2010
Aktualizováno 18.1.2014

Strašný, hrůza, utpení, trápení, zklamání. Tohle všechno v jedný motorce? No to jsem si naběhl.

První dojmy - Motorka vyrobená v snad nejhorších dobách Cagivy, opilým tancujícím italem co se zrovna vrátil z pláže. Mizernýma rukama, z mizerných materiálů podle mizerné konstrukce

Motorka vyrobená v snad nejhorších dobách Cagivy, opilým tancujícím italem co se zrovna vrátil z pláže. Mizernýma rukama, z mizerných materiálů podle mizerné konstrukce. A já blbec ji koupil. Prodělal jsem na ní 50 tisíc a to ji ještě nikdo nechtěl koupit. Motor katastrofa. Dole to nejelo a nahoře taky ne. Během celého průběhu to drnčelo že mi vypadaly snad všechny plomby ze zubů. Pod 4000 to škube celou motorkou, protože to má málo gazu. Když zagazuju, nad 6000 začíná vadnout. Takže pořád řadit a dávat tomu napít, jinak to nejede. Spotřeba z říše zlých snů. Naprosto běžně kolem 7 l/100km. Motor byla italská pomsta. Všude z toho teklo, nebylo na tom snad jediné těsnění které by nesáklo. Když jsem z toho dělal leštěnku na prodej, zůstalo mi pěkných pár zaolejovaných hadrů. A to jsem ji prodával když měla najeto necelých 8000 km. Navždy na ní budu vzpomínat, jako na osudovou chybu.
Ten kdo ji chválí, nikdy neseděl na pořádné motorce.

Davcoun
Davcoun napsal 05.02.18 v 12:08 10b.

JA-NE
JA-NE napsal 24.10.13 v 16:19

...MNA TAK STRASNE POBAVILA RECENZIA TEJ KADŽIVY ZE DOVI DOPO
10b. ZA RECENZIU.

Kasha
Kasha napsal 31.10.10 v 11:19

tata jí měl ( verze jurrasic park ) a byl s ní spokojenej.