Jawa 650 Classic (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 19 záznamů

Milan1963
Milan1963 napsal 22.09.12 v 10:59

Koukám že jí prodáváš...škoda, je krásná a má vychytané všechny mouchy.Moje 650 už tři roky jenom jezdí, bez poruch.Snad najde majitele, který si jí bude vážit.

PapáPepé
PapáPepé napsal 25.02.12 v 20:48

Dík za všechny komentáře. A jenom vzkaz "motorkářům" jako LádínekDL: Přestože byly problémy, stojím si za tím, že je to srdcová motorka. No a ten, kdo to srdce holt nemá, tak si koupí japonce a rejpe. Čím prázdnější hrnec, tím víc duní. Zdar všen Jawistům a doufejme, že bude líp

LadinekDL
LadinekDL napsal 16.01.12 v 21:37

hehe to jsou pořádný sráče ty Jawy hold to někdo odsrat musí a je vás dost blázni!

Rimmerak
Rimmerak napsal 16.09.11 v 14:05

PS sorry za ten pravopis, samozřejmě koupili z měkkým...

Rimmerak
Rimmerak napsal 16.09.11 v 14:04

Je smutný, že díly, který koupily z venku jsou kvalitní (motor) a zbytek, který vytvořili u nás je na tom kvalitou možná hůř, jak Čína. Ta kabeláž trpí školáckou chybou, je prostě poddimenzovaná, a nechápu, že už je někdo nezažaloval, protože na takový závady se ve slušný společnosti dělají svolávačky, nezáleží na záruce/stáří. Tohle je prostě chyba všech kusů. Ta nehoráznost,že i náhradní díl stojí pořád za hovno je trestuhodná. A ten svěrný spoj na tlumiči, to už chce fakt kumšt, něco takovýho pustit do produkce.

_BoB_
_BoB_ napsal 21.07.11 v 07:42

kabeláž, menší osa - to tedy žasnu Vždy jsem si myslel, že Jawa sice není žádnej krasavec na pohled (teda pro mne)ale ,že to jsou držáky do nepohody Tak snad už bude jen dobře sloužit. Přeji příjemnou sezónu bez poruch

KrutoblijecII
KrutoblijecII napsal 25.12.10 v 14:17

Javaha je stejnej humus jako škodná.Nechutná zbastlená splácanina.

faust1
faust1 napsal 01.07.10 v 09:06

Hodně šťastně ujetých kilometrů!

Černín
Černín napsal 02.04.10 v 21:06

Jawa normálně neodpovídá na emaily,já jsem v roce 2007 měl objednanou 250tku travelku čekal jsem na ní přes 3měsíce a nedočkal jsem se... došla mi trpělivost a objednávku jsem stornoval...jawa už neni co bývala a s jejich přístupem k zákazníkovy se lepšího prodeje nedočkají...jinak atˇ ti to jezdí jak má...

Bob650
Bob650 napsal 28.02.10 v 19:07

prima, že jsi ji sem přidal. A sezóna pomalu začíná, těším se, že se setkáme v Orl.horách

miki-švára
miki-švára napsal 30.12.09 v 15:24

čéče držím palce, aby nezlobila a přeji spoustu krásně prožitých kilometrů v sedle Jawice. Zajímalo by mě co manželka , určitě si Jawku natolik oblíbila, že by hrozil rozvod v případě, že bys ji chtěl prodat . M.

Tik
Tik napsal 29.12.09 v 17:48

Pěkný kousek! Znám několik lidí, co na ni nedaj dopustit. Přejem pohodu na cestách a silné káble !

Martic
Martic napsal 27.12.09 v 23:13

Paráda , taky tu rád vidím novější české mašiny. Ta elektrika, je fakt docela drsná . Cruisery zrovna nejsou moje parketa, ale když je to Jawa tak musím dát 10 bodů a přeju aby od teď už rozdávala jen radost a dovezla kam srdce ráčí .

mrtvola2
mrtvola2 napsal 27.12.09 v 19:00

hold Jawa,nemůžeš po ní chtít 100% spolehlivost,ale je paráda že si ještě aspoň pár čechů kupuje naše české motorky fandím ti všechno nej do nové sezóny

lubinou
lubinou napsal 27.12.09 v 18:01

Pepé, teda nic proti tvýmu vkusu, ale "krasavice"??? No a ty problémy s qalitou- jízda taky nic moc... :

radeksy
radeksy napsal 27.12.09 v 13:36

Pěkná Ale ta fotka stěma seškvařenejma drátama to je celkem síla

Milan1963
Milan1963 napsal 27.12.09 v 13:26

Další z nás a to je dobře.Já měl s vyhořelou elektrikou taky problémy,je to vada všech 650.Tak věř,že ted už budeš jen jezdit.No a Jawě 10 bodů. P.S.Jestli neznáš,podívej se na www. jawaman.

green
green napsal 27.12.09 v 10:06

Rád vidím zase nějakou českou motorku. Je to pěkný kousek. Škoda jen trochu té kvality ( řekl bych že některé číny jsou i spolehlivější ). Věřím ale že po vychytání much bude jezdit spolehlivě léta. Přeju pěknou nejen následující sezonu, ať dlouho krášlí naše silnice

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 27.12.09 v 08:47