ČZ 150 (1953)

Vlastník Baron_von_Graz
Vloženo 21.12.2009
Aktualizováno 21.12.2009

skvělej stroj. 25 let stála. budu ji renovovat.

některé zmizeli ve víru dějin... např.:zadní světlo. Projel jsem se na ní jednou a pak už mi nešla nastartovat. Jsou vymlety ložiska u klikovky musim rozdělat celej motor ae neni čas... snad bude teď přes zimu:D

Baron_von_Graz
Baron_von_Graz napsal 11.04.10 v 19:35

lak je origo a koukal sem na štítek a zjistil jsem, že jsou čitelny jenom ty varaženy čísla zbytek pohltila rez
zkusím ješte zajít k k pratetě, od které to mám, jestli k tomu nemá nějaky papiry

laďa-prášil
laďa-prášil napsal 16.03.10 v 16:50

Pokud je lak origo - v žádné případě to nerenovuj
Zachovalej kus má mnohem větší hodnotu, zprasit na tom lak se dá vždycky - původní už neuděláš. Tahle je navíc červená, těch moc není. Můžeš mít krásně nalakovanou motorku - ale na první pohled bude patrný, že je renovovaná, to už pak jsou pochyby, z čeho je to poskládaný... a tak. Takhle máš celej kus, vše jak má být a jak se patří, trochu leštěnky a trpělivostia ušetříš si mnoho peněz a věř mi, že lidi ocení originální stav. Mluvím z vlastní hloupé zkušenosti. Sežeň si radši originální věci, co ti chybí. nemá to anglický šítek? Červené byly často "exportní".

Baron_von_Graz
Baron_von_Graz napsal 15.01.10 v 20:58

díky.jo a lak je původní.

Waldas28
Waldas28 napsal 11.01.10 v 23:57

Zdarec taková krásná motorka a žádnej komentář ??? Pokud je lak origo tak je to vývozní typ at se renovace povede