Suzuki GS 500E (2006)

Vlastník l333v
Vloženo 21.12.2009
Aktualizováno 19.11.2020

Jeste ted jsem rozpacity jestli jsem udelal dobre nebo ne, ale je krasna a pro me jako 2 motorka v poradi senzacni, doufam ze me nezklame a bude zazitek a radost na ni jezdit.

První dojmy - Dobry prechod z 125ccm do vyysi kubatury.

Suzuki jsem koupil pred tydnem v sobotu 12.12. v poradi je to moje 2 motorka prvni byla yamaha ybr 125 tak uz bylo nacase osedlat neco silnejsiho.
S motorkou jsem uz prez pul roku najezdil prez 6000km od prvnich krucku jako jsem si zvykal na motor posed a jiny veci musim rici ze s motorkou jsem nadmiru spokojeny.)
Krasne hravy motor se krasne taha do otacek tak ze se da jezdit jak klidna jizda tak pila, ja cestuji vetsinou po okreskach a moje spotreba je mezi 4-5L na 100km.
Kdyz se motor vytaci nad 5000ot. vezme si uz slusnych 6L/100km. coz pro me jako studenta uz neni malo a proto se snazim jezdit solo jizdu hlavne v klidu a vic si vychutnavam okoli.
Pro zacatecnika je motorka naprosto idealni jeste odpusti ty zacatecnicke chyby tak ji vrele doporucuji.
Co se tyce rychlosti prumerna cestovni rychlost je do 140km/h potom uz na ni dost fouka ale jede i rychleji, se spolujezdcem je to uz trochu horsi a pocita se s tim ze motorka uz je trosku linejsi ale to se od 500ccm da ocekavat.
Na motorce jsou zrcatka s integrovanymi blinkry pekne blikaji ale bohuzel ho..o jde v nich videt tak ze na ukor toho je to velke minus a budu je asi menit za jine.
Co jedinne bych asi na teto motorce vytkl je podvozek a predni pruzeni jinak ovladatelnost brzdy a vsechno okolo je bez komentare. Doufam ze me jeste bude pristi sezonu dobre slouzit a potom uz asi opet vymenime za silnejsi stroj, coz me bude lito ji davat pryc protoze jsem si na ni zvykl ale muj sen je kawasaki z750 tak doufam ze finance a trocha stesti mi muj sen splni.

Letošní sezona 2011 přinási mnoho zmen hlavne tu ze pribyva rok od roku der na silnicich ale taky krasne silnice kterymi jsme se pred rokem rejdili a brazdili jsou posety vysypavany sterkem a praskliny jsou zadelany tzv: zizalami ktere proste v zatackach klouzou, nu ale i tak moto ma najeto 17 000km a jsem s ni porad nadmiru spokojen razime i delsi trasny nad 200km za den tak ze prdel ani zada me z tehle motorky neboli staci si najit tu zpravnou polohu a obcas si udelat malou prestavku spotreba co se tyce se pohybuji porad kolem 4,5L/100 km pokud ovsem nemusim na dalnici a netocim na 5 000ot. pote si uz vazne bere tech 6L, jinakblizi se garancka tak jsem menil pred sezonou olej a uvazoval o ladaku nakonec me hodne lidi a pak i na stk premluvili a ukecali ze to nema velkej smysl a je to jen o zvuku. Jinak motorka bez poruchy nic z ni netece ani nekape vibracemi netrpi a slouzi opravdu spolehlive, myslim si ze je skoda pro suzuuki ji prestali od roku 2007 vyrabet kvuli normam :( jinak klobouk dolu pro suzuki.

Motorka uz bohuzel prodana a ma noveho majitele. 6.5.2012

OndraDlouhy
OndraDlouhy napsal 19.05.14 v 08:33 10b.

Moc pěkná GSka. Hezčí jsem snad zatim ani nevidel

horadys
horadys napsal 27.05.12 v 19:40

Tak přeju ať je co nejdřív něco novýho

Black-rider
Black-rider napsal 08.03.11 v 22:25

taky jsem ji měl, na začátky super věc

DaveOneTwo
DaveOneTwo napsal 21.10.10 v 18:48

Souhlasím chybu si rozhodně neudělal...výborný vyjížďky s tebou..at ti dobře slouží i nadále..

KarlZ750
KarlZ750 napsal 30.06.10 v 21:25

dik za komentář a suza pěkná pěkná jinak chybu jsi neudelal ta motorka jede hezky takže přeju sposty km bez nehod