Honda NSR 125R (1997)

Vlastník Karolka
Vloženo 5.12.2009
Aktualizováno 2.5.2010

Moje prvni motorka, krásná zluto-stribrna Honda NSR...

Koupila jsem ji někdy koncem září 2009.Zatím jsme spolu najezdily sotva 40km , ale jezdi skvele, teda nemám to moc s čím porovnat.V autoškole sem jezdila na yamaze YBR 125, a s touhle moji Hondou se to vubec neda srovna.NSR je proste suprova!!!\r
\r
Skvěle se hodí pro začínající jezdce, zavřenou verzi je možno řídit od 16 let.\r
Ja mam Hondu zavřenou takže jezdim legálně;). Jinak myslim že je to pro ty začátky úplně dostačující výkon (10kw),\r
doveze mě kam potřebuju, akcelerujem krásně a jede taky fantasticky i na 125 a aspon se tolik neničí motor.NSR nedá nic zadarmo, ale když se s ni naučíte tak vam to usilí vratí.\r
Zatím se mám ještě hodně co učit, ale už přemýšlím o silnějších motorkách k 18-tinám;).\r
\r
Tak zkušenotí zatím moc nemáme. Par km jme najezdily po Liberci, ale jinak sme se jeste spolu nikam nepodivaly.Co se týče jízd v LBC tak se nam jezdilo dobre, na kolejich se s ni hodně bojim ale zatim me vzdycky krasne podrzela, i v zatáčkách.Táhne skvěle, ale jakmile jedete se spolujezdcem tak je to hrůza, holt je to jen takovy malý prdítko jak říká maminka.S brzdama sem velice spokojená, sou naprosto spolehlive a jěště se mi naštesti nepodařilo ji postavit na přední, ani sme se nějak vyrazne nikde neklouzaly, a to i za deště na kolejich to ušlo, za to taky vděčím pneu, nebýt jich tak už se asi válíme ve škarpe:D\r
Honda NSR 125\r
-1997\r
- 10KW při 6 500 ot./min.\r
- 124,5 ccm\r
- kapalinou chlazeny dvoudoby jednovalec\r
- 6 rychlostí\r
- brzdy koutoučové\r
- původ: Německo

ferai
ferai napsal 17.09.13 v 21:07 10b.

super hezké .

Luko91