Honda GL1800 GoldWing (2005)

Vlastník miki-švára
Vloženo 8.11.2009
Aktualizováno 4.8.2012

Můj sen se splnil, jsem naprosto spokojen i když vždy je něco co by mohlo být jinak. První větší okruh jihem Evropy cesta do řeckých Atén přes státy (CZ,SK,H,HR,BiH,SRB,MNO,ALB,GR,BG,RO,H,SK,CZ)

Zkušeností zatím moc není, je to velká motorka, no motorka, je to spíš motobus, Wigo u nás bydlí teprve od listopadu a spolu jsme najeli něco přes tisícovku kilometrů, jo já vím, není to nic moc na hodnocení, ale říká se, že první dojem je nejdůležitější a tedy musím říct že jsem zatím naprosto spokojen, jízdní vlastnosti jsou skvělé, výkon dostatečný, zátah neskutečný, vzheld majestátný. Vždyť už teď se těšíme na novou sezonu a společné cesty. Poslední vyjížďka byla 24.12.2009 na tradičním srazu ve Slavkově "Vánočka 2009", bylo to super i počasí přálo... No doufejme, že i v zimním období bude pár slunečných dnů, kdy budem moct vyrazit aspoň na malou vyjížďku... Tak bohužel zima je neúprosná a prozatím nám neumožnila žádný výjezd a určitě všichni netrpělivě očekáváme jaro...
Tak a sezona začala s prvním jarním dnem. Během tohoto víkendu najeto 485km z toho 180km za deště a nakouknutí k Slovenským a Rakouským sousedům. Spotřeba 6.6l/100km což je velmi rozumné na tak velký obsah. Je tu jaro a my se konečně dočkali... tak a hlavně jezdit s rozumem a vždy se šťastným návratem.
Cesty Evropou...člověk poznává jak je všude krásně a dokonce i někde maj horší silnice než u nás a to se hned cítíme blíže domova.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.02.17 v 09:56 10b.

Parádní křižník gratulejšn.

12012
12012 napsal 17.12.15 v 19:56

Čao, taky mi ten pytlík (nahatej naháč) napsal a úplně stejný komentář jeko Tobě. Asi to bude nějak trumbera. M.Š.

naháčnahatej
naháčnahatej napsal 09.12.15 v 22:20 4b.

No Gold Wing je typické homomoto pro 4% hošany kteří chtějí vypadat drsně jako pořádní chlapáci.
To je tak za 4 bodíky Puso

toša.
toša. napsal 29.03.12 v 21:35

super fotky z cest a mašina jak by smet 10b.info o cestování na www.justride.cz zdar

kosatka72
kosatka72 napsal 29.01.12 v 22:10

krásný stroj a fajn majitel ,škoda,že jsem se loni nesvezla takže 10b ,přeji další hezké zážitky z cest